10 zayıfla sınıf geçtim

• Konuyu başlatan Legend
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 3B
L

Legend

Ziyaretçi
Herkese iyi akşamlar;

Benim 9 zayıfım vardı sonra 10 olmuştu. Sadece 2 haftada 4 zayıfım kalmıştı. Sonra kurtarma sınavlarına girdim ve şu an sadece 2 zayıfım kaldı ve 2 eylül de diğer kalan sınavları da verecem.

Akkapı Anadolu Teknik Lisesi 9. sınıf elektrik elektronik öğrencisiyim. Şimdi 10 oldu.

Not: Köklü üyeler beni tanır.

Dipnot: Tüm liseliler ibret alsın...

2 haftada tam 6 zayıfı tarihe kazıdım. Sence bişeyler başarmadım mı?

- - - Güncellendi - - -

Çalışmadım çünkü sıkıcı ve dersler öyle böyle değil.

Bunu bir başarı gibi algılatıyorsun.

Ama sınıfı geçtiğine sevindim.

- - - Güncellendi - - -

Çalışmayıp sınıf geçmek marifet değil. Lisede çalışmayarak düzgün bir üniversite kazanamazsın.
Çalışılacak gibi değildi. Aile sorunları da var. Bir yandan PC ye Ekran kartı uğraşları. Hayat çok zor.

- - - Güncellendi - - -

Çalışılacak gibi değildi. Aile sorunları da var. Bir yandan PC ye Ekran kartı uğraşları. Hayat çok zor.

Tarihe kazımak gibi deyimler böyle kötü bir duruma alet edilmemeli. Bir şeyler de başarmadın, hatanı telafi ettin bu!
Ve eğer Selim Can Şentürk isen uza derim.

Uza ne demek ben lastik miyim?

Tarihe kazımak derken benim tarihime. Yani unutulmayacak anı olarak kast ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayatta başarıların arkasında,hep yapılan başarılı işler yoktur. Başarısızlıklardan alınan dersler de sizi yaşamınızda başarı zirvesine taşıyabilir.

Başarı bir kavramdır. Kimisi için paranın,mülkün ve makamın seviyesidir. Kimisi için de insan olmaktır. Onurlu ve şerefli bir insan olmanın hazzı bir başkadır diye düşünüyorum..

Hayatta başarıların arkasında,hep yapılan başarılı işler yoktur. Başarısızlıklardan alınan dersler de sizi yaşamınızda başarı zirvesine taşıyabilir.

Başarı bir kavramdır. Kimisi için paranın,mülkün ve makamın seviyesidir. Kimisi için de insan olmaktır. Onurlu ve şerefli bir insan olmanın hazzı bir başkadır diye düşünüyorum..
Hatalarımdan ders aldım. Ayrıca sınıfı geçtim yani başardım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı