100.000-110.000 TL Arası Araç Önerisi

Leon çok kalitesiz bir araç gibi gelmiyor ancak fiyatı o kalite seviyesinde pahalı geliyor. İyi bir loeon için 110.000 TL para isteniyor. (1.6 dizel motor için) Leon da en çok beğendiğim tasarımı :) Avusturyada bizzat FR modelleri inceleme ve test etme fırsatım oldu. Ancak dediğim gibi fiyatı diğer araçlara göre pahalı geliyor. Gerçi golfu düşününce normal kalıyor ama benim araca göre çok pahalı.

Bu devirde sıfır her arabanın fiyatı hak ettiğinin çok üstünde, bu sebepten dolayı olsa gerek diye düşünüyorum. Kendim de 2017 model Leon FR sahibiyim. Golf bana sorarsanız biraz daha pahalı malzemeler kullanılmış fakat içeriği yine aynı olan araç. Aracın içi ve tipi şahsen çok hoşuma gittiği için biraz taraflı konuşuyor olabilirim mazur görün. :mutlu:

2 yıldır Audi A3 kullanıyorum, gayet memnunum gerek performans gerek yakıt tüketimi konularında.. Değişim zamanının geldiğini düşünüyordum aslında ben de ilgileniyorsan görüşebiliriz.:) 1.6TDI S-tronic Ambition 138.000 KM..

Sedan ağırlıklı bakıyorum demiştiniz. O yüzden onu önerdim. Hibrid ister misiniz bilmem ama bir zararı olmaz yani. Ayrıca Toyota'nın yolda giderken kendini şarj etme özelliği de var. Bedavadan yakıt kazanıyorsunuz [emoji4] Benzinde kullanırsınız. Şarj olunca da elektriğe geçersiniz.
Toyota / Auris / 1.8 Hybrid / Active / "AURİS ACVTİVE HYBRİD-GERİ GÖRÜŞ-KOLTUK ISITMA-TAM OTOMATİK" sahibinden.comda - 610613572
Hocam konu ile ilgisiz ama yeni monitör aldım, NO SIGNAL diyor HDMI ile de VGA ile de bağlasam ne yapmam lazım?

Scirocco 1.4 TSI Dsg düşünür müsünüz hocam. Fırtına mavisi, lagos jantlı makyajlı kasa.. Bütçenize temiz bulmak çok kolay olur..

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı