100.000 TL 2.el araç önerisi

Dufiwn

Kilopat
Makaleler
8
Yer
İstanbul
Merhaba, ailemin fiat puntosu var 2007 model bunu satıp, üstüne para koyup 100.000 TL civarı bir bütçe ile ikinci el (sıfır zaten yok :D ) başka araç almak istiyorlar. Piyasayı bayağıdır takip etmiyorum bu fiyat seviyesinde ne tür arabalar var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ailemin fiat puntosu var 2007 model bunu satıp, üstüne para koyup 100.000 TL civarı bir bütçe ile ikinci el (sıfır zaten yok :D ) başka araç almak istiyorlar. Piyasayı bayağıdır takip etmiyorum bu fiyat seviyesinde ne tür arabalar var?

Ne olursa olsun fransız arabaları alma sanayi de çalıştım hep sorun.

Dedem EGEA bakıyordu. Pazar günü servise gittik fiyat sormaya, araba yoktu. Bir dahaki ay üretime girer dediler. Fiyatı 165.000 dediler. Donanımlı modeli ve düz vites. (Urban Plus)
:)

Otomatik mi? Benzin mi dizel mi? Km ne kadar olmalı? Bu detayları verin, ve beğendiğiniz arabaların ilanını atın, bir tanıdığım sayesinde km ile oynanmış mı? Kaza gözükmese bile kazası varsa buluruz. Sizden tek istediğim beğendiğiniz arabayı atmak ve kriterleri söylemek.

Bence sizin için ideal bir aile arabası.
Yakıt ve tamir masrafları sorun değilse alacak arkadaş için alınabilir. Tamir masraflarıyla uğraşmak istemiyorsanız Toyota modellerine bakabilirsiniz. Honda Civic de alınabilir. Alacağınız arabanın kilometresine dikkat ederek alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı