100.000 TL mining ekran kartı önerisi

Dolar 10 TL'yi gördüğü bu zamanda başlıkta belirttiğim gibi 100.000 TL bütçeye mining için ekran kartı toplamak istiyorum. Yaptığım birkaç araştırmaya göre en iyisi RX 5700 ekran kartı modeli. Ama o da şu an da stoklarda yok. Anlayan bir arkadaş varsa yardımcı olabilirse sevinirim. Ne kadar kar ederim? Ne kadar elektrik harcarım gibi detayları da söylerseniz memnun kalırım.

Bende var istersen faturası da mevcut garanti devam ediyor. Oyun için aldıydım ama hem çalışıyorum hem de evlendim vaktim kalmıyor, istersen 20bin TL'ye satarım. Çok temiz. İstersen eve gidince fotoğraf falan paylaşırım.

Son düzenleme:
Dolar 10 TL'yi gördüğü bu zamanda başlıkta belirttiğim gibi 100.000 TL bütçeye mining için ekran kartı toplamak istiyorum. Yaptığım birkaç araştırmaya göre en iyisi RX 5700 ekran kartı modeli. Ama o da şu an da stoklarda yok. Anlayan bir arkadaş varsa yardımcı olabilirse sevinirim. Ne kadar kar ederim? Ne kadar elektrik harcarım gibi detayları da söylerseniz memnun kalırım.

ASUS 3080 Ti ile takas da olabilir :) üzerine 10bin ateşlerim.
Yoo sakinim bir sıkıntı yok :) nbminer 39.6 ve üzeri kullanırsanız alırsınız bu dediğim değerleri. Ayrıca stok ayarlarda yaparsınız miningi çok fazla güç çekip çok fazla ısınıyordur kart, ayar olayına sadece OC olarak bakmayın aynı zamanda UV de yapıldığı için güç tüketimi ve dereceler de düşüyor düzgün ayarlarla.
Eki Görüntüle 1213228

Hacı bu eski bir grafik son güncellemeden sonra hashrateler çok değişti. Yarı yarıya dan fazla düştü.

ASUS 3080 Ti ile takas da olabilir :) üzerine 10bin ateşlerim.

Hacı bu eski bir grafik son güncellemeden sonra hashrateler çok değişti. Yarı yarıya dan fazla düştü.
Ne eski anlamadım? Şu an kazdığım sistem bu.
1636816972594.png

Geri
Yukarı