100.000 TL motor önerisi

Benelli de iyiymiş hocam daha varsa önerilere açığım PC'yi satıp alacağız bana.

TVS Raider 125 var, Hint malı, çok arıza çıkarmaz ama malzemesi dandik. 3 harfli markalardan uzak durun TVS hariç. Bajaj Pulsar 125 var o da aynısı, arıza çıkarmayan bir motor fakat dandik plastik. 100k spor olarak ancak böylelerine bakın ki motoru düşürdüğünüzde çizdiğinizde kırdığınızda cüzdanınız da kırılmasın. daha yeni başladığınızı unutmayın, duruşu falan önemli değil sırf motorunuz var diye size bakan kızdan olmaz zaten, sürmekten keyif almaya bakın. ben olsam skuter alırdım. 16 yaşımdan beri 125cc skuter sürüyorum bu yaz umarım Enduro'ya geçebilirim artık

Yuki driver 125z nasıldır hocam

Olmaz, Yuki olmaz.

Benelli 125s kullanıyorum sıfırı 100K'nın üstünde fakat 2.el de uygun fiyata temizini bulabilirsin tam F/P motoru yakıt konusunda da üzmez 100km de 2L yakıyor motorun gidişi de diğer 125liklere göre gayet iyi parça konusunda da bir sıkıntı yaşamadım kroniği vs. yok fakat tek eksisi artçı ile biniceksen bilmeyen birisi biraz yorabiliyor.

TVS Raider 125 var, Hint malı, çok arıza çıkarmaz ama malzemesi dandik. 3 harfli markalardan uzak durun TVS hariç. Bajaj Pulsar 125 var o da aynısı, arıza çıkarmayan bir motor fakat dandik plastik. 100k spor olarak ancak böylelerine bakın ki motoru düşürdüğünüzde çizdiğinizde kırdığınızda cüzdanınız da kırılmasın. Daha yeni başladığınızı unutmayın, duruşu falan önemli değil sırf motorunuz var diye size bakan kızdan olmaz zaten, sürmekten keyif almaya bakın. Ben olsam skuter alırdım. 16 yaşımdan beri 125CC skuter sürüyorum bu yaz umarım Enduro'ya geçebilirim artık

Olmaz, Yuki olmaz.

Tvs Raider'i de listeye ekledim hocam sağ olun ilk motorum olacak keşke bir an önce alacağım zaman gelse çok güzel bir şey

Her motor konusuna CBR önerip durmayın, piyasada temiz CBR125 yok hiç bakma. 0km Çinli alsan CBR'dan iyi şu an. Benelli'nin 125'likleri var onlara bak fena değiller 4 valfli, başka öyle 125CC yok. Sesi de güzel. İtalyan malı ama İtalyan kalitesi yok, hatırı sayılır kusurları var ama daha iyi bir seçenek bilmiyorum.
qj srk125r nasıl

Geri
Yukarı