100.000 TL'ye Kadar Araç Tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnsignia 100.000 TL' den başlamıyor mu zaten? Yeni İnsignia çok daha güzel görünüyor bence.

Sıfır düşünmüyorsanız 2012 - 2014 VW Passat öneririm.

Klasmanında en premium araç Passattır.

Yükselen fiyat düşmez zaten. Focus'lar gerçekten güzel. Biz de 2006 kullanmıştık bir süre. Tadı damağımda hala. Şu an abim tekrar aynı Focus'tan almayı düşünüyor zaten. Ben de Focus öneririm.
Focus ile insignia arasında kaldım gibi fakat focusun daha ekonomik olması biraz daha beni çekiyor ama tasarım açısından da insignia sanki daha iyi gibi duruyor aklımda baska araç yok zaten sanırsam.

Renault Megane Sedan.
Renault'a bence o para kesinlikle değmez tasarım hariç bir şey göremiyorum araçlarında.

Passat gerçekten çok iyi ama yeni passat o fiyatlara dizel olarak yok sanırım ve otomatik seçenekli olarak gidip eski passat ne kadar iyi olasada almak istemiyorum açıkcası.

Sıfır düşünmüyorsanız 2012 - 2014 VW Passat öneririm.

Klasmanında en premium araç Passattır.
Cidden güzel araba ve düşündürüyor.

Otomatiğe bende karşıydım ancak Istanbulda oturduğum için aldım ve dünyanın en mutlu insanıyım diyebilirim. Kilitli trafikte açıyorum bi film izleye izleye gidiyorum. Zaten dakikada 100mt anca gidiyosun. Passatın otomatik vites TDI olanını tavsiye ederim.

Otomatik vites alacaksanız Volkswagen alın derim. DSG şanzımanlar otomatik viteste en çok tutulanlar. Ancak sıfır alacaksanız Focus kesinlikle parasını hak eden bir araç. Opel'lerin ise fiyatlarını hak etmediklerini düşünüyorum.

Passat 2014 model DSG otomatik şanzıman dizeli çok rahat bulursunuz bu fiyata bizde Comfortline paketli 1.6 DGS TDi Passat var 94 bin TL'ye almıştık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı