100.000 TL'ye laptop önerisi

• Konuyu başlatan SÖZEL
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 28
  • Görüntüleme 601
Bütçe
100.000
Acer kullanan arkadaşlar memnun mu? Onunla ilgili pek yorum yapan olmamış. Ayrıca ben Acer'in kasa kalitesini de çok merak ediyorum. Metal mi plastik ağırlıklı mı?

Peki neden kaynaklanır? Araştırdığıma göre, "genellikle yüksek grafik işlemleri veya oyunlar sırasında ortaya çıkar ve birçok kullanıcı için rahatsız edici olabilir." doğru mudur?

Beni pek rahatsız etmiyor. Oyun sırasında zaten sesten duyulmuyor. Oyundan çıktıktan sonra fanlarda durunca duyuluyor ancak dediğim gibi rahatsız etmiyor.

Peki neyden kaynaklanır? araştırdığıma göre, ''genellikle yüksek grafik işlemleri veya oyunlar sırasında ortaya çıkar ve birçok kullanıcı için rahatsız edici olabilir.'' doğru mudur?
Bu olayı ben de yeni öğrendim. Özellikle kütüphane ve akşam sessizliğinde çok rahatsız edici olabiliyormuş.

Bu olayı ben de yeni öğrendim. Özellikle kütüphane ve akşam sessizliğinde çok rahatsız edici olabiliyormuş.

Kütüphanede iken pilde 4080 kullanmamanızı tavsiye ederim. Eko moduna alır takılırsınız.

Akşam sessizliğinde ise gerçekten şans işi artık. Bazı cihazlarda fazla iken bazılarında az.

Acer kullanan arkadaşlar memnun mu? Onunla ilgili pek yorum yapan olmamış. Ayrıca ben Acer'in kasa kalitesini de çok merak ediyorum. Metal mi plastik ağırlıklı mı?

Helios da üzecek model değil iki modelde kullanıcıyı memnun eder zaten. Sadece STRIX bazı farklarla daha önde. Metal ağırlıklı. Arka kapağı ve klavye etrafı metal, diğerleri plastik.

Geri
Yukarı