100-120 TL Altyapısız İnternet Önerisi

yakisikli

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller, adresimde şu an port yok ve aynı zamanda bana port açılamayacağı söylendi. Bu yüzden altyapı gerektirmeyen internet hizmeti araştırıyorum(süperbox vb.). Eğer başka çözüm öneriniz varsa onlar da bana uyar. Bu arada adresimde sadece TT altyapısı var. Santrale olan uzaklığım 143metre, alabileceğim maksimum hız 75mbps ve port yok. Bütçem en fazla 100-120 TL.

Takipteyim, ben de araştırıyorum. Vodafone'un Redbox hizmeti varmış galiba. 100 TL'den başlıyordu onu araştırıyorum şu anda.

Herkese iyi sosyaller, adresimde şu an port yok ve aynı zamanda bana port açılamayacağı söylendi. Bu yüzden altyapı gerektirmeyen internet hizmeti araştırıyorum(Superbox vb.). Eğer başka çözüm öneriniz varsa onlar da bana uyar. Bu arada adresimde sadece TT altyapısı var. Santrale olan uzaklığım 143metre, alabileceğim maksimum hız 75Mbps ve port yok. Bütçem en fazla 100-120 TL.

159TL'ye Superbox var 150GB kotalı. Başka da seçenek yok gibi görünüyor.

@Aliosman Avci hocam yaşadığınız yerle ilgili olabilir mi? Benim bildiğim kadarıyla aynı mobil internet tek fark modem gibi bir cihazla kullanılıyor. Benim yaşadığım yerde mobil internette yani telefon internetinde çekim sıkıntısı olmuyor. Yanlışım varsa lütfen düzeltin.

@Aliosman Avci hocam yaşadığınız yerle ilgili olabilir mi? Benim bildiğim kadarıyla aynı mobil internet tek fark modem gibi bir cihazla kullanılıyor. Benim yaşadığım yerde mobil internette yani telefon internetinde çekim sıkıntısı olmuyor. Yanlışım varsa lütfen düzeltin.

Aynen mobil internet kullanıyor.
En son Turkcell'de ekip geliyordu evinizde hangi noktada en iyi çekiyor diye. Vodafone'u bilmiyorum.

Hocam ilk geldiklerinde çekim gücü var sıkıntı yok dediler şimdi internet çekmiyor diyoruz kapsam alanı dışında sizin eviniz diyor iptal edelim diyoruz birisi tamam kapsam alanı dışında olduğu için iptal edebilirsiniz diyor başka bir yere yönlendiriyorlar oda 700TL ödeyeceksiniz öyle bir şey yok diyor.
Aynen mobil internet kullanıyor.
En son Turkcell'de ekip geliyordu evinizde hangi noktada en iyi çekiyor diye. Vodafone'u bilmiyorum.

Hocam bizim evde Vodafone çekmiyor dedik Vodafone mobil internet ile ilgisi yok dedi.

Geri
Yukarı