Altyapısız internet önerisi

Hocam maalesef çoğu firma aynı TurkNet harici tüm firmaları denedik yok fiber altyapısı olan bir yerden geldik Turkcell'di internetimiz zorunluluktan dolayı bize 1200TL'lik Superbox paketini 200 TL gibi bir fiyata verdiler ama kutu bilgisayarın dibinde olmasına rağmen bazen ooyunlarda 150ms e kadar çıkıyorum. altyapısız int gerçektenkötü bir şey

Hocam maalesef çoğu firma aynı TurkNet harici tüm firmaları denedik yok fiber altyapısı olan bir yerden geldik Turkcell'di internetimiz zorunluluktan dolayı bize 1200TL'lik Superbox paketini 200 TL gibi bir fiyata verdiler ama kutu bilgisayarın dibinde olmasına rağmen bazen ooyunlarda 150ms e kadar çıkıyorum. altyapısız int gerçektenkötü bir şey
1200 tl lik paketi nasıl 200 tlye verdiler acaba?

1200 TL'lik paketi nasıl 200 TL'ye verdiler acaba?

Hocam biz eski yaşadığımız yerde fiber internet kulllanıyorduk ama burada fiber altyapısı yok nakil bile aldıramıyoruz anca fiberden fibere nakil alınıyordu Turkcell'de bize mağduriyetimizden dolayı böyle bir teklif sundu.

Ama değer mi diye sorarsanız saniyede Max 1.9mb/s indirme yapıyor oyunlarda Ethernet kablosu olmasına rağmen bazen 150 200 ms görüyorum RDR2'yi 2 gün boyunca yaklaşık 18 saat açık bırakarak indirdim yani oradan oraya giden biri değilseniz Superbox gerekli değil.

Geri
Yukarı