100-130 TL Kulak üstü kulaklık önerisi

4bdulkadir

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Yozgat
Daha fazla  
Meslek
Veteriner Teknikeri
İyi günler, hoparlör ve mikrofon almak istiyordum kaliteli olsun falan vazgeçtim 20TL'ye bir hoparlör alıcam fakat bu fiyat bandında Rainbow Six Siege, PUBG, tarzı fps oyunlar oynarken iş görsün, kafamda 3-4 saat durduğunda ağrı yapmayan bir kulaklık bulma şansımız var mı acaba? Mikrofon kalitesi de önemli.

Ben bugün Aliexpress’ten Xiberia K3 aldım. 133 lira fiyatı ile Sanal 7.1 ve Titreşimli.
Yorumlarda milletin ağzının suyu akmış. Beğenmişler kulaklığın başında ağlıyolarmış :)
Sen de sipariş edebilirsin. Ya da elime ulaştığında inceleme paylaşıcam. Bekleyebilirsin :)

Ben bugün Aliexpress’ten Xiberia K3 aldım. 133 lira fiyatı ile Sanal 7.1 ve Titreşimli.
Yorumlarda milletin ağzının suyu akmış. Beğenmişler kulaklığın başında ağlıyolarmış :)
Sen de sipariş edebilirsin. Ya da elime ulaştığında inceleme paylaşıcam. Bekleyebilirsin :)
Güzele benziyor ustam da tasarım bana göre değil hayırlı olsun :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı