100-150 bin TL araba önerisi

Reanult broadway ya da Tofaş grubu olabilir. Ayrca 98-99 corolla da bakabilirsiniz. Ama dediğiniz gibi ben bu araçlara 6 aydan fazla binmem çünkü yaşlı ve bitik araçlar.

Araba almanı tavsiye etmem bu fiyatlara, çöp, sacdan tabut alacaksın. Müthiş bir ihtiyacın yoksa yayan git, en kötü kendine elektrikli scooter al, ama bu çöplere para verme.

Tofaş ve Broadway var.
Belki yine 80-90 üretimi Polo-Golf falan bulursun o paraya.

Araba almanı tavsiye etmem bu fiyatlara, çöp, sacdan tabut alacaksın. Müthiş bir ihtiyacın yoksa yayan git, en kötü kendine elektrikli scooter al, ama bu çöplere para verme.
Bu arabaların amacı A noktasından B noktasına gitmesi. Adam 100 kilometrelik hastane yoluna scooter ile mi gidecek?

Tofaş ve broadway var.
Belki yine 80-90 üretimi polo-golf falan bulursun o paraya.

Bu arabaların amacı a noktasından b noktasına gitmesi. Adam 100 kilometrelik hastane yoluna scooter ile mi gidecek?

Taksiyle gider, taksi uygulamalarıyla çağırır, bu kadar saçma sapan fikirleri nereden buluyorsunuz anlamıyorum, araba piyasasının önü belli değilken, ekonomik değişimlerin ne denli olacağı belli değilken 100 - 150 bin lira civarı saç bir arabayı adama önermek ne kadar mantıklı ya? Üstelik 100 Km'lik hastane ne birader?

Sen hastaneye giderken göç mi ediyorsun?

Ben kendi fikrimi beyan ettim, çöp, sadece yürür vaziyetteki araç bile denmeyecek arabalara para vermemesi gerektiğini söyledim, fikrini söyle geç.

Katılıyorum ama maalesef tek başıma değilim. Haftada bir Kocaeli merkezden kandıraya gitmem gerekiyor ve bir arabaya ihtiyacım var. 4-5 ay beni idare edicek bir araç almak zorundayım.

Katılıyorum ama maalesef tek başıma değilim. Haftada bir Kocaeli merkezden kandıraya gitmem gerekiyor ve bir arabaya ihtiyacım var. 4-5 ay beni idare edicek bir araç almak zorundayım.
Eğer birini getirip götürmek zorunda kalmıyorsan motor almanı tavsiye ederim, o fiyata alıp kolayca satabileceğin bir sürü motosiklet var. Tabii motor ehliyetin varsa.

Geri
Yukarı