100-150 bin TL Japon motor tavsiyesi

TimurCan07

Hectopat
Yer
antalya
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Normalde Benelli 125s alacaktım 2.el ama inanın motoru görünce soğudum bütçemi artırdım ve Japon bakıyorum 125CC manuel Japon hatasız tavsiyelerinizi bekliyorum.
NOT: ABS olursa iyi olur.

Son düzenleme:
Son yıllardaki ülkemizde servis ağına dair bir bilgim yok maalesef. Yamaha veya Honda ise verilir. Çünkü yine o fiyat bandına satıyorsunuz.

Hocam Suzuki'ninde Yamaha Honda'dan aşağı kalan bir yanı yok. Yamaha ve Honda'nın sıfır veya sıfıra yakın pek beğendiğim modelini bulamadım.

Suzuki GSX R125. Bu paraya sıfır başka seçeneğiniz yok ve 250liklerle yarışabilecek bir motor suzuki kalitesi fiyat listesinzden bulabilirsiniz karaborsaya para yedirmeye gerek yok. Pişman olacağınızı sanmam naked seviyorsanız S125 de bir tercih.

Suzuki GSX R125. Bu paraya sıfır başka seçeneğiniz yok ve 250liklerle yarışabilecek bir motor suzuki kalitesi fiyat listesinzden bulabilirsiniz karaborsaya para yedirmeye gerek yok. Pişman olacağınızı sanmam naked seviyorsanız S125 de bir tercih.
Peki hocam bu motorları 2 sene sonra a2 alınca fazla fiyat kaybetmeden satabilirmiyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı