100-150 TL 2+1 Hoparlör Tavsiyesi

Steve McQueen

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,
Ses sistemim arızalandığı için 100 - 150 TL aralığında 2+1 ses sistemi almayı planlıyorum. Kendi araştırmalarım sonucunda bu fiyat aralığında birkaç marka/model buldum. Bunlardan fiyat/performans olarak hangisini tavsiye edersiniz?

1. Logitech Z213
  2. Logitech Z313
  3. Creative SBS A250
  4. Creative SBS A350

Son düzenleyen: Moderatör:
  1. Logitech Z313 gerçekten kaliteli hoparlör en yüksek seste bile cızırtı vermiyor basslarıda oldukça kaliteli öneririm

Öneriler için teşekkür ederim. İnternet üzerinden alışveriş yapmayı düşünmüyorum, kartım şu anda dolu. Sadece Vatan Bilgisayar, Bimeks, Teknosa, Media Markt gibi yerlerden nakit olarak alabilirim. Birde bass kontrolü olmadığı için listemdeki iki ürünü çıkarttım. Geriye sadece bunlar kaldı :

1. Logitech Z213 (100 TL)
2. Creative SBS A350 (150 TL)

Çok fazla bir beklentim olmadığı için hangisi fiyat / performans anlamında mantıklı ise onu alacağım.

@Ahmet54 @Bilgehan Demirkaya @TR Squats

Logitech Z213 çok para vermek istemiyorsan performans olarak yeterlidir. Bass'ları çok iyi değil ne yazık. Alabilirsen Creative SBS A350 daha iyidir ama bulabilirsen Creative Inspire T3300 al. Çünkü bu fiyat da olan en iyi ürünüdür. Bassları, ses gücü, tizleri olsun mükemmeldir. Eğer fiyat performans ürünü istiyorsan en iyi ürün budur. Eğer bütçeni artırma kararı alırsan alacağın ürün Philips SPA5300 olsun.
Eğer alamam dersen bunları, buna göz atmanı tavsiye ederim.
Logitech Z-313 2.1 Hoparlör (980-000413) Fiyatı ve Özellikleri | Bimeks

Teknosa'dan 100 TL'ye Logitech Z213 alınmıştır. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim. @Bilgehan Demirkaya @Ahmet54 @TR Squats

Media Markt'ta Logitech T3300 ve Logitech Z213 vardı fakat internetteki fiyatlarına göre mağazadaki fiyatları çok daha pahalıydı. Sorduğumda ''İnternet prosedürü mağazaya göre farklı.'' dedi görevli. Nasıl bir saçmalıksa artık.... Buradan çıkıp Teknosa'ya gittim. Orada da bir tek Logitech Z213 vardı. 100 TL'ye oradan aldım.

Logitech Z213'den memnun kalmadığım için dün götürüp Teknosa'ya iade ettim. Sorunsuz bir şekilde iade aldılar. Şimdi biraz daha üst modellere bakıyorum.

- Creative SBS A350
- Logitech Z313
- Creative T3300
- Logitech Z323

Bu modeller arasından öncelik sıralamam şöyle : Z323 > T3300 > Z313 > SBS A350. Bunlardan birini almayı düşünüyorum. @Bilgehan Demirkaya

Düzenleme : Bimeks'ten 169 TL'ye ''Logitech Z323 360 Derece Ses Sistemi'' alınmıştır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı