100-150 TL 2+1 Ses Sistemi Tavsiyesi

Mahabad

Hectopat
Yer
Diyarbakır
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Başlıktan da anlaşılacağı gibi 2+1 ses sistemi arıyorum masaüstü bilgisayar için. Yüksek sesli olması o kadar önemli değil ama ses kalitesi konusunda iyi olmasını istiyorum. Ufak bir araştırma sonucu Logitech Z313 modelini buldum. Bu ürün belirttiğim ihtiyaçları karşılar mı karşılamazsa eğer bunun yerine ne almalıyım? Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses kartsız güzel bir ses kalitesi beklemeyin. Onboard Audio stereo hoparlörler ve kulaklık için yeterli sadece.
Hocam ses kartları konusunda bilgim yok ama anakartım Asus F1A75-V üstünde optik çıkış falan var ama ses konusunda pek bilgim olmadığından konu açmak istedim. Anakartın ses kartı yeterli midir?

ASUS M5A97 LE R2.0 anakart üzerindeki onboard ses yongasıyla beraber LOGITECH S220 ses sistemi kullanıyorum ve gayet tatmin edici kalitede ses veriyor. Tavsiye edebileceğim bir ses sistemi hemde belirttiğiniz fiyat aralığının çok da aşağısında.

ASUS M5A97 LE R2.0 anakart üzerindeki onboard ses yongasıyla beraber LOGITECH S220 ses sistemi kullanıyorum ve gayet tatmin edici kalitede ses veriyor. Tavsiye edebileceğim bir ses sistemi hemde belirttiğiniz fiyat aralığının çok da aşağısında.
Ne kadar ucuz olursa o kadar memnun olurum sonuçta öğrenciyiz :) ama bahsettiğiniz ürün için ufak bir araştırma yaptım stoklarda gözükmüyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı