100 TL 2+1 Ses Sistemi Tavsiyesi

zzaf

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Osmaniye
Daha fazla  
Meslek
Elektronik Teknolojileri
Arkadaşlar ben ses sistemi almayı düşünüyorum. Çok yüksekten uçmayarak 100 liralık bi bütçe ayarlayacağım çünkü bana 2+1 ses sistemi yeterlidir. Ses sistemi için tavsiyelerinizi ve tecrübelerinizi edinmek istiyorum. Ses çıkış gücü cılız olmasın ve net tonlar verebilen 2+1 önerilerinizi bekliyorum.

@Mikail Fidan ve @RushBatu
Ben size bir ürün göstereyim bunun hakkında yorumlarınız nedir MIKADO 2+1 SES SISTEMI
Çıkış gücüne -R.M.S.: 28W diyor şaşırdım ??? Ses çıkışı çok güçlü.

Ayrı yeten bunun hakkında ki görüşleriniz LOGITECH S220 2+1 SPEAKER

Eğer LOGITECH S220 nin sesi MIKADO 2+1 SES SISTEMI veya CREATIVE SBS A320 den yüksekse LOGITECH S220 yi almayı düşünüyorum. Benim 2+1 istememin sebebi güçlü ses çıkışına sahip ve stabil ses netliğine sabit bir hoparlör almak istemem çünkü eski hoparlörümün sesi güçlü değil.

Son düzenleme:
Logitech s220 hakkında ki görüşleriniz nedir. vatan da kırk lira indirime girmiş.

Yardımcı olanlara teşekkür ederim bu ürünü aldım LOGITECH Z-313 2+1 SES SİSTEMİ aldım Vatan,Teknosa,Bimeks ve mediamarkt da fiyatı 140 lira. Ben Carrefour' da 99 liraya aldım bu ürünü. Eve geldim kurdum inanılmaz bi ürün bu kadar yüksek ses çıkacağını tahmin etmiyordum. Üstelik en yüksek sesde dahi sesi net çıkarıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı