100-150 TL arası kablosuz klavye mouse seti

Kratosmanos

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Malatya
Bütçe 180 TL'ye kadar çıkabilir. Kablosuz klavye ve mouse arıyorum. Oyun oynayacağım ama gaming özellikleri olmasa da olur ama klavyede kesinlikle anti-ghosting olmamalı. Şuan kullandığım klavyenin bu özelliği çok rahatsız edici. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bütçe 180 TL'ye kadar çıkabilir. Kablosuz klavye ve mouse arıyorum. Oyun oynayacağım ama gaming özellikleri olmasa da olur ama klavyede kesinlikle anti-ghosting olmamalı. Şuan kullandığım klavyenin bu özelliği çok rahatsız edici. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Sanırım sen anti-ghosting olayını yanlış anlamışsın ya da yanlış yazmışsın.

Kablosuz klavyelerde gaming özelliği bulamazsın zaten. Arkadaşın tavsiye ettiği logitech mk235 serisi işini görür.

K
İnsanlar genelde anti ghosting özellikli olsun ister. Ben de bazı üçlü basımların çalışmamasından nefret ediyorum.

Sebebi nedir acaba? Merak ettim.
Kendimi yanlış ifade etmişim 😀 anti ghosting olsun demek istedim.
Öneriniz var mıdır? Mouse olarak Logitech M185'e karar verdim. Klavye lazım 100 TL bütçem var.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı