100-150 TL arası klavye önerisi

Enesxdd

Kilopat
Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi 100-150 TL civarı klavye almak istiyorum. Klavyede olmasını istediğim özellikler klavyeden ses çıkması ve led ışıklandırmasının olması. Bunlar benim için önemli özellikler. Eğer bu istediğim özelliklerde bu fiyata bi klavye yoksa led olmayabilir. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Klavye oyun oynamak için olacak bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Everest in ürünleri çok kaliteli ürünler değil malesef. Logitech G105 bence çok iyi bir seçim olacak senin için. Kullanma fırsatım oldu. Gerçekten rahat ve fiyatına göre iyi bir klavye. (y)

Klavyenin mavi ledleri var, bu sen gece oynarken çok işine yarayacak. Ama renk seçeneği yok. Yani sadece mavi renk kullanabiliyorsun. Ayrıca bu ışık kademeli yani istersen çok istersen az ışık veriyor. Yanlış hatırlamıyorsam 3 profil tuşu, 6 tane de Logitech in G tuşu var. (G1-G2-G3...)
Hatırlayabildiğim özellikler bunlar. :)

İyi bir şey istiyorsan yaklaşık 400-500 TL bütçen olmalı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı