100-150 TL civarı mouse tavsiyesi

yusufars

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
FPS oyunları oynuyorum arkadaşlar en çok da CS. Bana refleksimi gösterebileceğim HZ değeri yüksek bir mouse lazım. Bütçem Max 150 TL. Ayrıca kullanan varsa şu mouse nasıldır acaba?

Hocam bu modelini kullanmadım incanın ama inca mouse kullanmıştım ve kesinlikle tavsiye etmiyorum. Çünkü aldıktan 1,5 ay sonra bozulmaya başladı ve ondan 15-20 gün sonra da fişi çekti.

Bunu tercih edebilirsin makro programı veya özel DPI ayarı için kendine özel programı var.

Bir de bu var hem ele oturur ve gayet iyi bir mouse ikisini de tercih edebilirsin.

FPS oyunları oynuyorum arkadaşlar en çok da CS. Bana refleksimi gösterebileceğim HZ değeri yüksek bir mouse lazım. Bütçem Max 150 TL. Ayrıca kullanan varsa şu mouse nasıldır acaba?

Rampage SMX-R50 kullanıyorum 2 yıl olacak hiçbir şeyi yok gayet de iyi bir fare memnun kaldım bir bak derim.

Rampage CENTAUR SMX-R13 Siyah/Kırmızı 8 Tuş Oyuncu RGB Mouse Fiyatı Bu Rampage mouse ile 1 sene geçirdim çok güzeldi bunuda tavsiye ederim. Logitech g502 ile aynı fiziksel yapıda.
Hocam şu an bunu kullanıyorum gayet güzel tavsiye ederim.

Önerdiklerimin çoğu bütçeyi biraz aşıyor ama eğer bütçeni azıcık aşarsan çok kaliteli mouseler var:

Rampage, Rush, Inca, Gamepower, James Donkey'nin hiçbir ürününü; Philips'in çoğu ürününü tavsiye etmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı