100-150 TL mikrofonu iyi kulaklık önerisi

Hocam bunun yorumları gayet iyi bir bakın isterseniz. Bu fiyata Türkiyede mikrofonu iyi Kulaklık bulman çok zor.

Heh bir tane buldum işte eğer 20 TL çıkarsan bu var

Atılanların hiçbirinde mikrofon ön planda değil. Oyuncu 7.1 kulaklık almayın eğer ilk planda mikrofon var ise.

Üstteki ürün mikrofon kalitesi arayan bir için seçilmemelidir. Eğer mikrofon en ön planda ise bunu tavsiye ederim. https://www.hepsiburada.com/snopy-s...u-kulaklik-p-HBV00001B462G?magaza=Hepsiburada
Hocam ben mikrofon iyi derken çok ileri düzey anlamda söylemedim. Mikrofonu "iyi" olsun ancak mikrofon benim için çok ön planda değil. H2016D gibi bir kulaklıkta tercih edebilirim ama maalesef mikrofon kalitesini bilmiyorum benim için sesi temiz iletmesi yeterli. Ne çok iyi olsun istiyorum ne çok kötü veya kötü olsun istiyorum.

Hocam ben mikrofon iyi derken çok ileri düzey anlamda söylemedim. Mikrofonu "iyi" olsun ancak mikrofon benim için çok ön planda değil. H2016D gibi bir kulaklıkta tercih edebilirim ama maalesef mikrofon kalitesini bilmiyorum benim için sesi temiz iletmesi yeterli. Ne çok iyi olsun istiyorum ne çok kötü veya kötü olsun istiyorum.
Attığım ürünün mikrofonu gayet iyi hocam. İncelemelerine veya yorumlarına bakarsanız insanların "genel" olarak memnun olduğunu görürsünüz.

Geri
Yukarı