100-150 TL RGB'li klavye önerisi

• Konuyu başlatan YBK
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 2B

YBK

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Şu piyasadaki Rainbow effectli çocuk klavyelerinden istemiyorum. Şu videodaki tarzda bir şey istiyorum. Tek renk kullanacağım. Lütfen bir şeyler önerin kaç gündür klavyesiz kaldım, sitelerde hep çocuk oyuncakları var bıktım ya. Bu ülkede adam akıllı klavye almak için bile yarım maaş gözden mi çıkarıcaz artık bıktım ya.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle bir klavye olduğunu sanmıyorum Türkiye'de. Yurt dışında 200 TL civarına bulabilirsiniz belki. İstediğiniz kriterlere uyan Ajazz AK33 var 180 TL. Fakat vergilerle birlikte 280 Liraya geliyor Hepsiburada'da.

İncehesap cuma gecesi indiriminde James Donkey klavye 189 TL' ye iniyor ama James Donkey önermiyoruz.

Herkese cevapları için çok teşekkür ederim. İnce hesap cuma indiriminden almaya karar verdim. Belki aradığım gibi bir şey bulurum. James Donkey'ler genelde rainbow oluyor, ajazz olan da fena gözükmüyor, cuma gecesi kararımı vereceğim.

-Şu videodaki gibi klavye lazım 100tl bütçe var.

-Video da ducky one 2 sf videosu heh.
Haha tamam haklısın da ben nereden bileyim kaç liralık klavye o. Hatta yorumlarda sordum kanal sahibine cevaplamadı. Teşekkürler sen cevapladığın için.

Geri
Yukarı