100-200 TL arası oyuncu mouse önerisi

Kerem KORKUTATA

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi bir oyuncu mouse ekipmanına ihtiyacım var. Bütçem 100-200 TL, şu an elimde logitech g300s var. Önereceğiniz mousenin örneğin g300s kadar küçük olmamasını istiyorum. Önerilerini alablir miyim?

1-) Everest Sm-700 Usb Siyah 3200 Dpı ( Tam bir Çatışmalı oyunlar oynayan oyuncu mouse ' u )
2-) Everest SGM- X7 ( BATTLEFİELD gibi oyunlar için Harika bi Gamin Mouse)
3-) Everest Rampage Gx7 Oyuncu Seti (ni şiddetle tavsiye ederim ) 14o TL
4-) Everest SGM-K77 Usb Gaming Set Kulaklık+Speaker+ Q Multimedia Klavye + Mouse + Pad Set
(Aga bu 4.yü daha büyük şiddetle tavsiye ediyorum ki iyi ki buu mesajını gördüm sayende kendime efsane bi set buldum bende alacağım :D :) )) 184,21 TL

5-) Bloody TL8A Ultra Core 3 Metal Ayak Siyah Laser ( 199.77 TL ) :)
6-)
Logitech G402 Hyperion Fury ( 189 tl )

Everestten hiç şaşmadım efsane bi şirket ürünlerinden LogiTech kadar memnunum :)

Rampage DLM 500 kullanıyorum. Avuç içinin ve parmaklarının temas ettiği yerler yumuşak plastik hoş bir yapısı var. Tasarım olarakta kaslı bir duruş sergiliyor. Detaylı olarak incele beğeneceğini düşünüyorum.

1-) Everest Sm-700 Usb Siyah 3200 Dpı ( Tam bir Çatışmalı oyunlar oynayan oyuncu mouse ' u )
2-) Everest SGM- X7 ( BATTLEFİELD gibi oyunlar için Harika bi Gamin Mouse)
3-) Everest Rampage Gx7 Oyuncu Seti (ni şiddetle tavsiye ederim ) 14o TL
4-) Everest SGM-K77 Usb Gaming Set Kulaklık+Speaker+ Q Multimedia Klavye + Mouse + Pad Set
(Aga bu 4.yü daha büyük şiddetle tavsiye ediyorum ki iyi ki buu mesajını gördüm sayende kendime efsane bi set buldum bende alacağım :D :) )) 184,21 TL

5-) Bloody TL8A Ultra Core 3 Metal Ayak Siyah Laser ( 199.77 TL ) :)
6-)
Logitech G402 Hyperion Fury ( 189 tl )

Everestten hiç şaşmadım efsane bi şirket ürünlerinden LogiTech kadar memnunum :)
1. Bu Everest Gaming Setlerden uzak durun.
2. 200 TL' ye Everest? Lütfen ve FPS oyunları için düşük DPİ daha iyidir. Çünkü hassas nişan almaları düşük DPİ da daha iyi sağlarsınız. Ben 400 de oynuyorum. Ama biraz yorucu.:)

ben 2 hafta önce Logitech G303 Daedalus APEX aldım. Sensörü çok kaliteli BF1 ve CS:GO'da gerçekden yüksek performans veriyor uzun vadede bir sorun çıkarır mı bilmiyorum ancak şuanda çok memnunum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı