100-200 TL arası Oyuncu Mouse Tavsiyesi

Şuan gladius'u aldım. Daha 1 saat oldu kullanıyorum. Boyut olarak tam istediğim gibi. Terleme veya farklı bir sorun yok. Tuş hissiyatları çok güzel ne sert ne de çok yumuşak. Tabi kullanıcıya göre değişir. Alacak olan arkadaşlara tavsiye ederim. Çok çok iade edersiniz. Ama ona gerek kalmayacak.
Bu mouselerden G402 modelini beğenmiştim fakat solda ki aim tuşu hoşuma gitmediği için geri vazgeçtim. Aim tuşu dedim ama basılı tuttuğunda sensitivity düşürüyor.

Aim tuşunu pasif hale getiremiyormuyuz?
Bir fikrim yok. Yazılım üzerinden pasifleştirme belki yapılabilir ama baş parmağımı koyacağım yerde öyle bir tuşun beni rahatsız edeceği için almadım.

@Sisyphos_ kardeşim ufak bir sorunum var. Farenin tekerleğini aşağı doğru indirdiğimde sıkıntı yok fakat yukarı doğru yavaşça iteklediğimde içindeki mekanizmadan ufak bir cızırtı gibi ses veriyor. Ama sürekli değil arada bunu yapıyor. Bu yüzden değişim yapmayı düşünüyorum. Sende böyle bir sorun var mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı