Çözüldü 100-200 TL Bluetooth Hoparlör Tavsiyesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hexa Force

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3-8100 | RX6600XT Speedster Qick 308 8GB | Kingston Fury Beast 2x8GB RAM | 1TB HDD + 120GB SSD | G102 | B930 | DFGT | H2002P | ACER SWIFT 1 | MSI CREATOR Z17
Selamlar,
Başlıkta belirttiğim gibi bütçem hayli hayli yüksek değil. Normal kullanıcı değilim müzik işiyle uğraştığım için herhangi bir parçayı açtığımda bu şu bu şu diye ayırıp kafamda FL Studio açarak aynısını düşünürüm yani benim için ses kalitesi ses seviyesinden önce geliyor. Oyun oynarken kulaklıktan dinlemek bir tık rahatsız ediyor ve telefonumun ses seviyesi yetersiz bu yüzden bir BT hoparlör arıyorum.

Olsun dediklerim: güzel bir ses kalitesi, ses seviyesi de yüksek olsun odamdan açayım mutfaktan duyayım, aux ile bir cihaza bağlayayım(bilgisayarımda BT ve harici bir hoparlörüm yok).
Suya ve toza karşı dayanıklık önceliğim değil ama olursa daha iyi olur dersem konu JBL GO 2 alacağım oluyor :D.

Referans hoparlörleri kablosuz olmaz, olur da o fiyata olmaz. Zaten o fiyata referans hoparlörü bile bulunmaz. Referans kulaklığı olarak MAONO'nunkini öneririm. AliExpress'ten vergilerle 200'e alabilirsiniz. İsterdeniz 30 TL indirim için davet kodu atabilirim. Aynı şekilde kulakiçi olarak KZ ZS6 ve gümüş kablo öneririm. Tabii ki AliExpress'ten. Yoksa gümüş kablo olmadan 320 TL'ye alırsınız. AliExpress'te 200 TL'ye gümüş kablo ile bulabilirsiniz. Davet kodu yollayabilirim.

Kablosuz olan cihazların 3000 liralıklarında bile gecikme mevcut. Bu da işiniz için çok kötü bir şey. Ben Studio One kullanıyorum. Kulaküstü olarak Maono'yu kulakiçi olarak KZ ES16'yı kullanıyorum fakat ES16 700 lira olduğu için önermiyorum.

Bütçeyi 1000 civarına çıkarabilirseniz kablolu referans hoparlörü alabilirsiniz. 500'den düşüklerden hiç bir şey beklemeyin. Kulaklık daha ucuz oluyor.
Kısaca
KZ ZS6 ve gümüş kablo (200 TL kulakiçi)
AliExpress'ten Maono kulaklık (200 TL kulaküstü)

İsterseniz davet kodu atıp 30 TL indirim almanızı sağlayabilirim.

Referans hoparlörleri kablosuz olmaz, olur da o fiyata olmaz. Zaten o fiyata referans hoparlörü bile bulunmaz. Referans kulaklığı olarak MAONO'nunkini öneririm. AliExpress'ten vergilerle 200'e alabilirsiniz. İsterdeniz 30 TL indirim için davet kodu atabilirim. Aynı şekilde kulakiçi olarak KZ ZS6 ve gümüş kablo öneririm. Tabii ki AliExpress'ten. Yoksa gümüş kablo olmadan 320 TL'ye alırsınız. AliExpress'te 200 TL'ye gümüş kablo ile bulabilirsiniz. Davet kodu yollayabilirim.

Kablosuz olan cihazların 3000 liralıklarında bile gecikme mevcut. Bu da işiniz için çok kötü bir şey. Ben Studio One kullanıyorum. Kulaküstü olarak Maono'yu kulakiçi olarak KZ ES16'yı kullanıyorum fakat ES16 700 lira olduğu için önermiyorum.

Bütçeyi 1000 civarına çıkarabilirseniz kablolu referans hoparlörü alabilirsiniz. 500'den düşüklerden hiç bir şey beklemeyin. Kulaklık daha ucuz oluyor.
Kısaca
KZ ZS6 ve gümüş kablo (200 TL kulakiçi)
AliExpress'ten Maono kulaklık (200 TL kulaküstü)

İsterseniz davet kodu atıp 30 TL indirim almanızı sağlayabilirim.
Hoparlör lazım kulaklığım zaten var.

Bu gün JBL Go 2 ye bakacağım mağazada test ürünü varsa deneyip herhalde onu alacağım. Aslında haklısınız bütçeyi arttırarak daha iyi bir ürüne yönelmeliyim zaten elimde para olsa bile 1 Türkiyede yaşıyoruz, 2 öğrenciyim...
Hangisinden var?
Marka ve model belirtirmisiniz?
Sizin belirttiklerinizden değil ama Sennheiser 400S var ve bluetooth olarak Trust Kado var.

Dostum o hoparlörlerde gecikme var, FL Studio gibi programlarda gecikme olması uzun vadede çok sıkıntı yaratır.

Aktif referans monitörleri de 1300'den başlıyor. Çok gelişmiş işler yapmayacaksanız 70 lira civarına satılan stüdyo hoparlörlerinden alabilirsiniz. Gecikme az olur. Bana kalırsa kulaklık kullanın, bu işlerden para kazandığınızda veya başka yollardan elinize para geçtiğinde referans monitörü alırsınız.

Midi klavyeniz var mı?

Selamlar,
Başlıkta belirttiğim gibi bütçem hayli hayli yüksek değil. Normal kullanıcı değilim müzik işiyle uğraştığım için herhangi bir parçayı açtığımda bu şu bu şu diye ayırıp kafamda FL Studio açarak aynısını düşünürüm yani benim için ses kalitesi ses seviyesinden önce geliyor. Oyun oynarken kulaklıktan dinlemek bir tık rahatsız ediyor ve telefonumun ses seviyesi yetersiz bu yüzden bir BT hoparlör arıyorum.

Olsun dediklerim: güzel bir ses kalitesi, ses seviyesi de yüksek olsun odamdan açayım mutfaktan duyayım, aux ile bir cihaza bağlayayım(bilgisayarımda BT ve harici bir hoparlörüm yok).
Suya ve toza karşı dayanıklık önceliğim değil ama olursa daha iyi olur dersem konu JBL GO 2 alacağım oluyor :D.
JBL GO2 ilk seçeneğiniz olsun. 2.seçeneğiniz Sony SRS-XB01 olabilir. En son seçeneğiniz Trust Fyber Go ya da Preo MM02 olabilir. Ama EN SON seçeneğiniz olsun bunlar.

Geleceğe geldik ve bu gün doğum günüm. Sevgilim ailesinin yanına İzmir'e gideceği için(o da doğum günü için gidiyor) biz ikimizin arasındaki gün olan 26 Şubat'ta kutluyoruz.
Bir baktım bir poşet ve içinde JBL Go 2 koyu yeşil... Ben açık yeşili ile değiştirmek isterdim ama o seçtiği için yapmayacağım. Daha 3-4 gün önce almaya gidecektim dedim o da bana bir forumda nicki senin adın olan biri sormuştu bende oradan esinlendim dedi...

Geleceğe geldik ve bu gün doğum günüm. Sevgilim ailesinin yanına İzmir'e gideceği için(o da doğum günü için gidiyor) biz ikimizin arasındaki gün olan 26 şubat'ta kutluyoruz.
Bir baktım bir poşet ve içinde JBL GO 2 koyu yeşil... Ben açık yeşili ile değiştirmek isterdim ama o seçtiği için yapmayacağım. Daha 3-4 gün önce almaya gidecektim dedim o da bana bir forumda nicki senin adın olan biri sormuştu bende oradan esinlendim dedi...

Hayırlı olsun. Allah herkese nasip etsin böyle bir insan 😀 Aynı zamanda doğum gününüz kutlu olsun🎉

Geri
Yukarı