100-200 TL kulak içi kulaklık önerisi

0SiriuS0

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi 100-200 TL bandında kablolu kulak içi kulaklık arıyorum. Bana bu fiyat aralığında en iyi performansı verebilecek kulaklık tavsiyeniz olursa çok memnun kalırım. Ses kalitesi bas gibi özellikleri fiyatına göre iyi olsun. JBL T110'u önermeyin lütfen bende vardı bozuldu. JBL marka istemiyorum.

JBL C100 alabilirsin. Uygun ve kaliteli. Kişisel olarak ben beğeniyorum, uzun zamandır da kullanıyorum

Sennheiser'a bakabilirsiniz.
150-250 arası bir fiyat skalası mevcut.
JBL kulak içi kulaklık kategorisinde en iyi marka bence. T110'un jak kısmının şeklinden ötürü cebe konulduğu zaman sıkıntı çıkarıyor. T110'u bilgisayarda sabit kullanıyorum, T110BT'yi hareket halinde kullanıyorum. Bluetooth versiyonunu deneyebilirsiniz.

KZ'yi son günlerde çok duyuyorum iyi mi gerçekten kullandınız mı hiç?
Sennheiser'a bakabilirsiniz.
150-250 arası bir fiyat skalası mevcut.
JBL kulak içi kulaklık kategorisinde en iyi marka bence. T110'un jak kısmının şeklinden ötürü cebe konulduğu zaman sıkıntı çıkarıyor. T110'u bilgisayarda sabit kullanıyorum, T110BT'yi hareket halinde kullanıyorum. Bluetooth versiyonunu deneyebilirsiniz.

Sennheiser CX200 2'yi gördüm. JBL'den biraz pahalı ama daha iyi bir performansa sahip sanırım. Zaten dediğim gibi 100-200 fiyat aralığında istemiştim. Sennheiser bunu da karşılıyor F/P ürünü olarak. Ne dersiniz hocam bu kulaklık hakkında?

Son düzenleme:

Kablolu kulaklık istediğinizi biliyorum fakat kablosuz düşünürseniz bu modele bakabilirsiniz. Gördüğüm kadarıyla kablolu kulaklık modelleri kablo sebebiyle bozulmaya meyilli. Kablosuz kulaklıklarda bu olmadığı için bana daha güzel geliyor.

Ama tabii ki kablolu ve kablosuz kulaklıkların arasındaki farkları görmezden gelmiyorum. Yanlış anlaşılmasın.

Geri
Yukarı