100-200 TL Kulaklık Önerisi

Gardrop Fuat

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar bu sene 12. sınıf oldum. Sınıflarımız 40 kişinin üzerine çıkmasıyla sınıftaki gürültü arttı. Bunun yüzünden boş dersleri (okuldaki derslerin yarısını hocalar test çözmemiz için boş bırakıyor) yeterince verimli geçiremiyorum. Bu sebeple kulaklık almayı düşünüyorum. Bu sene bozulmayacak bir kulaklık almak istiyorum. Aradığım kriterler:
Rahat olması.
  • Olabiliyorsa kablosuz alması.
  • Verdiği ses o kadar da önemli değil.
  • Kulak içi, kafa üstü fark etmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ders çalışmak içinse ben kafa üstü önermiyorum. Kafayı öne doğru eğdiğimiz için kayıyor o kulaklıklar genelde. Bence kulak içi alın. hatta 200 liraya kadar çıkmışken aktif gürültü önleyicili kulakiçi kulaklık(ANC diye geçiyor) alabilirsiniz çünkü önceliğiniz müzik dinlemek değil de dışarıdaki sesleri azaltmak olmalı.

Ders çalışmak içinse ben kafa üstü önermiyorum. Kafayı öne doğru eğdiğimiz için kayıyor o kulaklıklar genelde. Bence kulak içi alın. hatta 200 liraya kadar çıkmışken aktif gürültü önleyicili kulakiçi kulaklık(ANC diye geçiyor) alabilirsiniz çünkü önceliğiniz müzik dinlemek değil de dışarıdaki sesleri azaltmak olmalı.
O fiyat bazında var mı aktif gürültü önleyicili kulaklı? Ben bulamadım da.

Arkadaşlar bu sene 12. sınıf oldum. Sınıflarımız 40 kişinin üzerine çıkmasıyla sınıftaki gürültü arttı. Bunun yüzünden boş dersleri (okuldaki derslerin yarısını hocalar test çözmemiz için boş bırakıyor) yeterince verimli geçiremiyorum. Bu sebeple kulaklık almayı düşünüyorum. Bu sene bozulmayacak bir kulaklık almak istiyorum. Aradığım kriterler:
Rahat olması.
  • Olabiliyorsa kablosuz alması.
  • Verdiği ses o kadar da önemli değil.
  • Kulak içi, kafa üstü fark etmez.
Elimde 200 liraya qcy t3 var hiç kullanılmamış pakedinde ilgilenirseniz satabilirim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı