100-200 TL mouse pad önerisi

Raikoho

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben Valorant oynuyorum ASUS TUF Gaming M3 mouse kullanıyorum. Şu an kullanmakta olduğum mouse Pad'in yüzeyi aşırı kaygan geliyor bana. Eğimi tak diye kafaya koymakta zorlanıyorum. Hassasiyet düşüreyim desem bu kez de dönmem çok zor oluyor. Control-slow bir mouse pad arıyorum 3-5 tane buldum da. Fakat hepsi SteelSeries gibi 300-400 TL fiyat aralığına sahip ki alacak olsan da yurt dışı harici stokları yok. Zowie G-SR en iyi öneri olarak gösterilse de genellikle o da pahalı ve stokta yok. 100-200 TL aralığında Control mouse pad önerebilir misiniz? Teşekkür ederim.

Hocam size kalmış ama bu kadar para vermek çok da gerekli değil gibi tabii profesyonel olarak oynamıyorsanız. Bende eskiden SteelSeries Control mouse pad kullanıyordum. Kenarları sökülünce yenisini almak istedim ama fiyatları dudak uçuklatıyordu. Bende internetten çakma mouse pad aldım. Düşündüğümden çok daha iyi bir sonuç çıkardı. Oynadığım oyun CS:GO idi. Bırakmadan önce Supreme idim.
Appa Dünya World Oyuncu Mouse Pad 70 X 30 Cm Fiyatı (hepsiburada.com)

Dostum zaten yüksek fiyat arayan birisi değilim.Sadece yüzeyi kaygan olmayan control bi mausepad istiyorum :( Attığın linke baktım ama emin olamadım.Yüzeyi control yüzeyi gibi pürüzlü gelmedi gözüme
Dostum zaten yüksek fiyat arayan birisi değilim.Sadece yüzeyi kaygan olmayan control bi mausepad istiyorum :( Attığın linke baktım ama emin olamadım.Yüzeyi control yüzeyi gibi pürüzlü gelmedi gözüme
Yorumlarına baktım hatta mause yağ gibi kayıyor yazmışlar dostum

SteelSeries en mantıklı tercih olacaktır.
SteelSeries Qck Edge Large Gaming Mousepad - Oyun Sensörleri İçin Optimize Edilmiştir | Trendyol
Dostum zaten yüksek fiyat arayan birisi değilim. Sadece yüzeyi kaygan olmayan Control bir mouse pad istiyorum :(. Attığın linke baktım ama emin olamadım. Yüzeyi Control yüzeyi gibi pürüzlü gelmedi gözüme.

Yorumlarına baktım hatta mouse yağ gibi kayıyor yazmışlar dostum.

Hocam onlar muhtemelen daha Speed ile Control mouse pad farkını bilmeden yorum yapıyorlar. Hafif zımparamsı bir yüzeyi var mouse Pad'in. Ben 800 DPI 1.8 Sens. kullanıyorum oyunlarda. Control mouse pad kullanarak daha rahat ediyorum bu sebeble. Ben aldığım üründen baya memnunum. Ayın 27'sinde eve döneceğim. Beklerseniz forumda incelemesini de yaparım.

Son düzenleme:
Evet dostum farklı forumlarda bu mausepad'i de gördüm.Fakat bir forumda bir arkadaş direkt olarak bu mausepad üzerinden yorum yaparak renkli mausepad alınmaması mause'ın altındakı lazeri yanılttığını,şaşırttığını zamanla da daha kötüye gittiğini söylemişti.
Evet dostum farklı forumlarda bu mausepad'i de gördüm.Fakat bir forumda bir arkadaş direkt olarak bu mausepad üzerinden yorum yaparak renkli mausepad alınmaması mause'ın altındakı lazeri yanılttığını,şaşırttığını zamanla da daha kötüye gittiğini söylemişti.
Malzemesinin de uzun kullanımda bayağı bir bozulduğunu eklemişti sanırsam.Önerin için çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı