100-200TL kablosuz kulaklık

Chiwita

Hectopat
Airdots bakıyordum vazgeçtim QCY 5T ya da QCY 7T düşünüyorum. Sizce hangisi? Veya başka öneriniz var mı? Mikrofonu orta düzeyde olsun müzik için kullanacağım sadece mikrofon istememin sebebi telefonun mikrofonu sorunlu şu an garantiye gönderemem. Tavsiyeler için teşekkürler şimdiden.

100-1500TL aralığı biraz geniş bir aralık olmamış mı? Yanlış mı yazıldı acaba? :D Eğer doğruysa Airpods 2'ye bakabilirsiniz.

100-1500TL aralığı biraz geniş bir aralık olmamış mı? Yanlış mı yazıldı acaba? :D eğer doğruysa AirPods 2'ye bakabilirsiniz.

Ya orijinal AirPods düşündüm gerçi fakat gereksiz buldum işe giderken dönerken müzik dinliyim telefon konuşması net olsun yeter zaten evde SS Arctis 5 var.

150TL civarında bood B9 kulaklığına bakabilirsiniz bayağı iyi bir kulaklık. Kullanıyorum, memnunum.

Ya orijinal AirPods düşündüm gerçi fakat gereksiz buldum işe giderken dönerken müzik dinliyim telefon konuşması net olsun yeter zaten evde SS Arctis 5 var.
AirPods hem küçük yapısıyla her yerde kullanabilirsiniz. Ve kaybetmezsenizde uzun ömürlü bir şey Arctis 5 büyük bir kulaklık. Açıkcası her yerde kullanamazsınız. Bütçeniz varsa AirPodsu öneririm. :D

Geri
Yukarı