100₺ kablosuz kulaklık

Üründen bahseder misiniz biraz? Müzik dinlerken kaç saat gidiyor, şarjı kaç saatte doluyor vb.
10 saat gidiyor. Son ses dinlersen biraz daha hızlı. Aslında bu yarıya kadar indiğinde öyle oluyor. Tabii bu fiyat bandında ara ara kopmalar oluyor. Ama 1 saniye falan sürüyor bağlantı kopması. Yarıya geldiği zaman şarja takıyorum ben. Ama Haylou'da alabilirsiniz bende keşke Haylou alaydım demiştim. Haylou zaten Xiaomi'nin alt markası. GT1 Plus modeli zaten o fiyat bandında en iyi değerlendirme alan model. Oyun modu yok ama.

Ürün bilgilerinde şarj kablosu ve adaptörünün bulunmadığı yazıyor. Bende Huawei'nin hızlı şarj adaptörü var. Onla şarj edersem sorun çıkar mı? Siz hangi adaptörle şarj ediyorsunuz? Elimde Samsung adaptör de mevcut. @MacroitTS

Haylou
Dediğiniz gibi adaptör çıkmıyor fakat kendi orijinal şarj kablosu çıkıyor. Ben kendiminkini telefonumun hızlı samsung şarj adaptörüyle şarj ediyorum. Hiçbir sıkıntı olmuyor.
Ürün bilgilerinde şarj kablosu ve adaptörünün bulunmadığı yazıyor. Bende Huawei'nin hızlı şarj adaptörü var. Onla şarj edersem sorun çıkar mı? Siz hangi adaptörle şarj ediyorsunuz? Elimde Samsung adaptör de mevcut. @MacroitTS

Haylou
Bu arada linkinizde de gayet uygun fiyata ben aylar öncesinde 140 liraya almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı