100-250 TL arası F/P mouse önerileri

Bütçe
100-250

Cristabol Brown

Hectopat
Yer
Antalya
Başlıkta da belirttiğim gibi bir mouse arıyorum. Kaliteli olsun ve en az 2 3 tane makro atayabileceğim tuşları olsun. CS:GO LoL Minecraft oynuyorum. Aklımda Rampage Centaur SMX-R13, G102, Gamepower Ursa ve bane var. Deneyimlerinize ve önerilerinize açığım. Mouse'u tutarken elim hemen hemen tüm tutuşlara girebiliyor yani cidden sorsanız en çok hangi şekilde kullanıyorsun diye net bir cevap veremem.

Hocam Razer'ın mouseunu fiyatından dolayı alamayacağım.
Rampage Centaur SMX-R13, G102, Gamepower Ursa ve bane. Sizce hangisini almalıyım ve neden?

G102 kendim de kullandığım için daha iyi bana kalırsa. Yazılımı üzerinden her ayarını yapabiliyorsun.
Elinizin ölçüsüne göre bakabilirsin. Gamepower Ursa'ya da iyi deniyor forumda.

Corsair Katar Pro, Corsair Harpoon RGB Pro, ASUS TUF M5 ve Razer Viper Mini. Bu bütçedeki en iyi mouselar bunlar. Razer Viper Mini 300 IPS iken diğer saydıklarım 220 IPS.

Hocam o 100 IPS ve fiyatını hak etmiyor. Corsair Harpoon RGB Pro'ya da bakın derim.

O mouse en az 200TL ve bütçemi aşıyor 20TL'de olsa. Çünkü yanında Corsair HS35+mouse pad+bisiklet kilidi alacağım için daha fazla para vermek istemiyorum benim cebimden çıkacak çünkü. 100 IPS olması gram umrumda değil çünkü kullandığım mouse 10 yıllık ve büyük ihtimal 10 IPS falandır yani. Beni idare etsin yeter e-sporcu değilim sonuçta. Ayriyeten Corsair'in mouseunu test edemedim ama TUF m3'ü test ettim ve elime G402 kadar iyi oturmasada genede iyi bir şekilde oturdu.

Geri
Yukarı