100 GB depolamada yer nasıl açılır?

Bilgisayar unutulmuş marka adını söylesem zor hatırlarsınız sorun şurada yedek parçayı nerede bulacağım.

Bildiğiniz bir yedek parçacı var mı?

Mahalle bilgisayarcısı var bizim:)

Çevrenizde illaki vardır oralardan alabilirsiniz. Ancak indirim vs oluyor sitelerde İtopya, İncehesap vb oralardan da alabilirsiniz. Benim tercihim çevremden almak olur. Çevrende hiç mağaza falan yok mu?

Çevrenizde illaki vardır oralardan alabilirsiniz. Ancak indirim vs oluyor sitelerde İtopya, İncehesap vb oralardan da alabilirsiniz. Benim tercihim çevremden almak olur. Çevrende hiç mağaza falan yok mu?

Ya biraz pahalı oluyor oyunlarım için konsol istemiştim internette (kargo dahil) 345 TL buradakiler 450 TL'ye satıyor. Belki bilgisayar yenileyeceğimi söyleyince indirim yaparlar.

Hangi mahalle uzak değilse yaptırmaya gelirim.

Ya biraz pahalı oluyor oyunlarım için konsol istemiştim internette (kargo dahil) 345 TL buradakiler 450 TL'ye satıyor. Belki bilgisayar yenileyeceğimi söyleyince indirim yaparlar.

Hangi mahalle uzak değilse yaptırmaya gelirim.

Hocam aynı yerde yaşadığımızı düşünmüyorum. Bir mağazaya gidip yüz yüze konuşun tavsiyem.Ayrıca ortada tamir edilecek birşey yok siz ekleme yapacaksınız 2.el'e bulaşmanızı önermem.

biraz kalitesi düşük bir marka mesela eskiden yaptıkları reklamları bile kötüymüş

Batması bir şey değiştirmez. Yeni bir konu açarak bütçe belirtirseniz yardımcı olur arkadaşlar.

Bütçem yok ki :)
Ailem biraz katkı bulunursa ancak

Batması bir şey değiştirmez. Yeni bir konu açarak bütçe belirtirseniz yardımcı olur arkadaşlar.

Teşekkürler hocam son bir şey daha sorsam yeni bilgisayar için ucuz önerdiğiniz bir şey var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı