100 GB depolamada yer nasıl açılır?

m.emre20

Centipat
Merhaba ben Emre. 100 GB'lik bilgisayar alanımdan 570 MB kalmış. Ben de ekstra olarak 64 GB'lik alan var ama oyunlarımı falan silemem, ne yapabilirim yardım eder misiniz?

Hocam 100GB çok düşük bilgisayar için, oyunlar dışında bir şey olduğunu da zannetmiyorum. Büyütebiliyorsanız hafızanızı arttırın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben emre. 100 GB'lik bilgisayar alanımdan 570 MB kalmış. Ben de ekstra olarak 64 GB'lik alan var ama oyunlarımı falan silemem, ne yapabilirim yardım eder misiniz?

SSD takmak gibi bir imkanınız varsa Kingston marka bir SSD alın takın derim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben emre. 100 GB'lik bilgisayar alanımdan 570 MB kalmış. Ben de ekstra olarak 64 GB'lik alan var ama oyunlarımı falan silemem, ne yapabilirim yardım eder misiniz?

HDD veya SSD almaya ne dersiniz? Günümüzde oyunların 150 hatta 250GB'lara çıktığını düşünürsek yetmemesi normal bence.

%Temp% yaz çalıştır yerine orada olanlar sil. Silinmeyenler kalsin. İndirilenler klasöründe olan onemli olmayan seyleri sil. Calistir'a prefetch yaz onlari sil. Fazla bir şey beklemeyin hocam ama 100GB çok düşük değil mi? En kötü 240 GB'lik bir SSD lazım bu devirde. O da en kötü.

%Temp% yaz çalıştır yerine orada olanlar sil. Silinmeyenler kalsin. İndirilenler klasöründe olan onemli olmayan seyleri sil. Calistir'a prefetch yaz onlari sil. Fazla bir şey beklemeyin hocam ama 100GB çok düşük değil mi? En kötü 240 GB'lik bir SSD lazım bu devirde. O da en kötü.

Evet işte ben RAM boyutunu söylemeyeyim zaten Asphalt9 Legends Katana Zero ve Minecraft oynuyorum arada bir GTA vc.

Kod yazıyorum deniyorum falan.

Geri
Yukarı