%100 gerçek olduğunu bildiğiniz en korkutucu hikayeniz nedir?

Avengerr

Centipat
Yer
Samsun
Soru başlıkta.
( Bunu anlatmak istiyorum şimdi aklıma geldi gece saat 4 de bian uyandım ve ter içimde olduğumu fark ettim tabii daha 7-8 yaşındaydım birdenbire bir garip tiksinmeler başladım ama aldırmayıp uyumaya devam ettim 30 dk sonra aynı şekil tekrardan uyandım bir şeyler olacağını fark etmiştim koltuğun arkasında bir siyah gölge gördüm acayip şekilde korkup orada takılı kaldım neredeyse gözümü hariket edemiyordum yaklaşık oraya 10-15 dk boyunca baktım kafası biraz daha büyümeye başladı daha da gerildim birden çok uzun bir siyah gölge üzerime koşmaya başladı çok korktum ve buraya inanmayacaksınız ama beni yatağa fırlattı ve ışıklar otomatik olarak açıldı babam biyan kalkıp su getirdi biraz bekleyip tekrar uyumaya başladım tabii ailem inanmadı çok kurgu olduğu belli oluyor kimi inansın kimide inamasın.)

Son düzenleme:
Gözümü kapatıp 5 saniye sonra açmam ile gözümün önünde hareket eden kol saati. Kime anlatsam inandıramadım. Bir kez daha anlatayım.

Gece uyumadan önce gözümün önüne kol saatimi koyuyorum ve o şekilde uyuyorum. Birkaç saat sonra uyanıp tuvalete gitmek için kalktığımda tesadüfen gözüm saate çarpıyor ve "gece yatarken bu şekilde koymamıştım" diye garipsiyorum. Fakat sonrasında yanıldığımı düşünerek önce tuvalete, sonra yatağıma geri giriyorum.

Birkaç saat sonra saat 8.30 iken evde ailemin seslerine uyanıp saati görüyorum. Gece yaşadığım olayı sabah uyandığımda hatırlıyorum ve saate bakıyorum. O an çok net hatırlıyorum ki saatin önü bana dönük. Hatta saati zaten oradan öğreniyorum. Daha sonrasında gözümü kapatıp 4-5 saniye sonra tekrar açıp saate baktığımda kordon kısmının öne geldiğini, ön kısmının arka tarafa geldiğini görüyorum.

Tabii ki korkudan yatağımdan direkt kalkıp birkaç saniye şok içerisinde kalıyorum. Sonrasında ailemin yanına gidiyorum fakat uykulu olduğum için hayal gördüğümü söylüyorlar bana. Fakat uykulu değilim o sırada.

Böyle bir anı yaşadım daha önce. Bu yazıyı başkasından okuyor olsaydım hayal gördüğüne emin olurdum fakat yaşayınca öyle olmuyor :)

Gözümü kapatıp 5 saniye sonra açmam ile gözümün önünde hareket eden kol saati. Kime anlatsam inandıramadım. Bir kez daha anlatayım.

Gece uyumadan önce gözümün önüne kol saatimi koyuyorum ve o şekilde uyuyorum. Birkaç saat sonra uyanıp tuvalete gitmek için kalktığımda tesadüfen gözüm saate çarpıyor ve "gece yatarken bu şekilde koymamıştım" diye garipsiyorum. Fakat sonrasında yanıldığımı düşünerek önce tuvalete, sonra yatağıma geri giriyorum.

Birkaç saat sonra saat 8.30 iken evde ailemin seslerine uyanıp saati görüyorum. Gece yaşadığım olayı sabah uyandığımda hatırlıyorum ve saate bakıyorum. O an çok net hatırlıyorum ki saatin önü bana dönük. Hatta saati zaten oradan öğreniyorum. Daha sonrasında gözümü kapatıp 4-5 saniye sonra tekrar açıp saate baktığımda kordon kısmının öne geldiğini, ön kısmının arka tarafa geldiğini görüyorum.

Tabii ki korkudan yatağımdan direkt kalkıp birkaç saniye şok içerisinde kalıyorum. Sonrasında ailemin yanına gidiyorum fakat uykulu olduğum için hayal gördüğümü söylüyorlar bana. Fakat uykulu değilim o sırada.

Böyle bir anı yaşadım daha önce. Bu yazıyı başkasından okuyor olsaydım hayal gördüğüne emin olurdum fakat yaşayınca öyle olmuyor :)
Prop hunt real life :D

Aynısı benim gözlüğe oluyor.

Soru başlıkta.
Bir film izliyordum, filmde "ey ruhlar, geldiyseniz işaret verin" gibi bir şey söylüyordu. Adam tam cümlesini bitirdi odadaki tüm tablolar düştü (3-5 tane falan vardı.)
Balkon, cam, kapı hiçbirisi açık değil. Anlık şokla aniden refleks olarak ayağa kalktım, halı kaydı yere falan düştüm. Anlık bir çığlık, kapıyı açmaya çalışırken elim ayağıma dolandı açamadım.

Çok aksiyon dolu bir anıydı :D

Geri
Yukarı