En korkutucu anılarınız neler?

Tokiler

Decipat
Makaleler
1
Arkadaşlar en çok korktuğunuz anılar neler? Ama çocukken gece şunu gördüm bunu gördüm gibi gerçek olmayan şeylere korkma değil. Ciddi korkutucu anılarınız neler?

Yüzüme kedi sıçraması. Hem de bir anda.
Not: 8 yaşımdayken.

6-7 Yaşlarındayken gece 3 gibi uyanıp tuvalete gittim ve babamı duştan çıkarken gördüm. Babamın o gece duş almaması dışında hiçbir bir sorun yoktu :D

1592990047057.png

Şunları yedikten sonra gerçek hayatı TPP olarak gördüm.

Gece cin gödüm 🤠

En korktuğum değil ama yanımda bazen 100 TL, kimlik, telefon falan taşırım ve 2 saniyeliğine kaybettiğimi sanıp büyük bir korku yaşayıp onları hangi cebimde taşıyorsam oraya vurur, onların orada olduğunu hissedince rahatlarım 🤠

İki tekerlekli bisiklet sürmeyi yeni öğrenmiştim, bizim mahallenin iki tarafı da yokuş. Herkes yokuştan aşağı akıyor bisikletle, benim de canım istedi aldım bisikleti başladım inmeye. Tecrübe sıfır tabii, frene falan basmaya çalıştım korkup; ayağımı kaldırıma falan sürterek yavaşlamak istedim derken hop tepe taklak asfalta yapışıp bayıldım. Ondan sonra hatırladığım sahne annemin evde yüzümü yıkamasıydı, bütün lavabo kandı. Tekrar gitti hafıza, sonraki görüntü de arabada hastaneye gitmemdi. Sonra bütün burnum ve kaşımın bir kısmı kabuk bağladı.

Geri
Yukarı