Çözüldü %100 HDD kullanımı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Baris4

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, sorunum ekte olduğu gibi uygulamalarin harddisk kullanimi 0MB/sn olmasına rağmen harddisk kullanimi 100'de 100 gözüküyor ve durum böyle olunca bilgisayar temelli donuyor. Hiçbir işlem yapilamaz hale geliyor,bazi arkadaşlar cesitli cozumler yazmış. Windows Search vs. Gördüğüm ne çözüm varsa hepsini uyguladım ama nafile. Acaba harddiskim bozulmuş olabilir mi? Bilgisayari açtığım ilk 15 20 dakika sıkıntı olmuyor ama sonradan durum böyle oluyor. Teşekkürler.

IMG_20210122_215204.jpg

Çözüm
Merhabalar, sorunum ekte olduğu gibi uygulamalarin harddisk kullanimi 0MB/sn olmasına rağmen harddisk kullanimi 100'de 100 gözüküyor ve durum böyle olunca bilgisayar temelli donuyor. Hiçbir işlem yapilamaz hale geliyor, bazi arkadaşlar cesitli cozumler yazmış. Windows Search vs. gördüğüm ne çözüm varsa hepsini uyguladım ama nafile. Acaba harddiskim bozulmuş olabilir mi? Bilgisayari açtığım ilk 15 20 dakika sıkıntı olmuyor ama sonradan durum böyle oluyor. Teşekkürler.

Eki Görüntüle 848460

Ben bu sorunu format atmakla çözdüm. Bir de yeni 2.HDD'yi alıp sistem HDD'si yaptım ve çözdüm.
Merhabalar, sorunum ekte olduğu gibi uygulamalarin harddisk kullanimi 0MB/sn olmasına rağmen harddisk kullanimi 100'de 100 gözüküyor ve durum böyle olunca bilgisayar temelli donuyor. Hiçbir işlem yapilamaz hale geliyor, bazi arkadaşlar cesitli cozumler yazmış. Windows Search vs. gördüğüm ne çözüm varsa hepsini uyguladım ama nafile. Acaba harddiskim bozulmuş olabilir mi? Bilgisayari açtığım ilk 15 20 dakika sıkıntı olmuyor ama sonradan durum böyle oluyor. Teşekkürler.

Eki Görüntüle 848460

Ben bu sorunu format atmakla çözdüm. Bir de yeni 2.HDD'yi alıp sistem HDD'si yaptım ve çözdüm.

Çözüm

Geri
Yukarı