100₺ klavye önerisi

Eski klavyem oydu 5 ay falan kullandım ama sorun yaşamadım sonrada kardeşime verdim 1 ay geçti yine sorun yok klavyem yine Gamepower mousem Gamepower sorun yok şu önyargınızdan vazgeçin tüketici hatalı şeyleri üreticiye vurmayın.
Dostum bak sen sorun yaşamamış olabilirsin ama arama yerine Gamepower yaz ne demek istediğimi anlarsın.

Dostum bak sen sorun yaşamamış olabilirsin ama arama yerine Gamepower yaz ne demek istediğimi anlarsın.

Kanka tamam ama arkadaşımla aynı şeyleri aldık yani mouse padım bile GP700 iyi bir marka değil evet ama çok da kötü değil Allah aşkına çok çok saçma gereksiz ön yargı oluyor.

Kanka tamam ama arkadaşımla aynı şeyleri aldık yani mouse padım bile GP700 iyi bir marka değil evet ama çok da kötü değil Allah aşkına çok çok saçma gereksiz ön yargı oluyor.
Evet bazen gerçekten ön yargı fazla oluyor. Kaliteli ürünlerdir var yok denmez.

Evet her ürünü kötü değil ama kullanıcıların sorun yaşamadığı markayı önermek çok daha mantıklı.

Mesela bu arkadaş yaşıyor ben niye yaşamıyorum kötü kullandığı için olabilir bence.

Arkadaş yaşıyor olabilir çünkü malzeme kalitesi kötü bir model.
Gamepower Rampage vb markalar Çin'den alıp makra basıyor ve bu ürünlerin kaliteleri belli olmuyor çoğu kişi sorun yaşıyor.

Evet her ürünü kötü değil ama kullanıcıların sorun yaşamadığı markayı önermek çok daha mantıklı.

Bu konuda sonuna kadar hak veriyorum fakat yani çok kötülemeleri hoşuma gitmiyor alan insanı keşke almasaydım dedirtiyorlar olay bu yoksa zaten çok iyi bir marka diye iddia sunmuyorum. O fiyata Gamepower yerine Gamenote şu ürünü al diyilebilir, Gamepower pişmanlıktır çok kötü çöp merdiven altı denmemeli bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı