100₺ klavye önerisi

Bütçe
100₺
Ben bitti diye biliyorum fakat oluyorsa güzel olur. Babanız olmaz derse ki inşallah evet der, benim mesajları gösterin gösterebiliyorsanız kaliteli bir üründür aşağıya 2-3 oyun daha bırakıyorum. Witcher 3 (sistemin orta veya üst düzeyse öneririm) sistemin kötüyse veya giriş sistemse Witcher 2 ve Tomb Raider 2013 öneririm.

Ben teşekkür ederim.

Tamamdır. Akşam sipariş veriyoruz, sanal kart falan her şey hazır. Allah'ın izniyle sayenizde memnun kalacağız. 125TL'ye tamam dedi. O olmaz ise eğer mf product alırım ama babam izin verdi. Kargo ne kadar da gelir peki?
Witcher 3'ü çok istiyordum, yeni PC'yi bekliyorum onun için de.

Tamamdır. Akşam sipariş veriyoruz, sanal kart falan her şey hazır. Allah'ın izniyle sayenizde memnun kalacağız. 125TL'ye tamam dedi. O olmaz ise eğer mf product alırım ama babam izin verdi. Kargo ne kadar da gelir peki?
Witcher 3'ü çok istiyordum, yeni PC'yi bekliyorum onun için de.

Kargo ücretsiz. İstanbul'da isen 1-3 güne gelir çünkü hızlı kargo değil fakat en geç 5 güne gelir ben aldığımda hep 2-3 güne geliyor.

Kargo ücretsiz. İstanbul'da isen 1-3 güne gelir çünkü hızlı kargo değil fakat en geç 5 güne gelir ben aldığımda hep 2-3 güne geliyor.

Mersindeyim hocam. Olsun bekleriz o zaman. İstediğimiz gibi sağ sağlim gelsin de.

128₺ olmuş. Babama 130₺ nakit verdim. Akşamına siparişi veriyoruz Allah'ın izniyle.

Son düzenleme:
İnşallah kankam. Hayırlı olsun, uzun ömürlü olsun.

Sağ olasın. Daha iyileri ve uzun ömürlüleri sana olur inşallah. Vallaha sayende bulduk klavyeyi. İnşallah sağ sağlim gelir.
İnşallah kankam. Hayırlı olsun, uzun ömürlü olsun.

Hocam siparişi verdik ama şans bana büyük güldü. Hepsiburada uygulamaya özel ilk siparişte 100TL üstüne 50TL indirim veriyordu, klavye 80TL'ye gelmiş oldu. 10Temmuz'da gelecek klavye hayırlısıyla umarım bu iyiliğin karşılığını gani gani alırsın. Kral adamsın vesselam.

Son düzenleme:
Sağ olasın. Daha iyileri ve uzun ömürlüleri sana olur inşallah. Vallaha sayende bulduk klavyeyi. İnşallah sağ sağlim gelir.

Hocam siparişi verdik ama şans bana büyük güldü. Hepsiburada uygulamaya özel ilk siparişte 100TL üstüne 50TL indirim veriyordu, klavye 80TL'ye gelmiş oldu. 10Temmuz'da gelecek klavye hayırlısıyla umarım bu iyiliğin karşılığını gani gani alırsın. Kral adamsın vesselam.

Ooo 80 TL çok iyi dostum hayırlı olsun diyelim o zaman. Kral sensin kankam benim.

Estağfurullah kanka. Sağ olasın umarım senin karşına daha daha iyi fırsatlar çıkar :) sağlıcakla kal seviliyorsun.

Eyvallah sağ olasın bende klavye alacaktım fakat annem sorun çıkardı bakacağız umarım bende Game Note, Redragon veya HyperX düşünüyorum bakalım.

Eyvallah sağ olasın bende klavye alacaktım fakat annem sorun çıkardı bakacağız umarım bende Game Note, Redragon veya HyperX düşünüyorum bakalım.

Hayırlısı kanka. Er ya da geç doğru olan klavyeyi bulabilirsin inşallah. Dua edeceğim senin için. Beni ne kadar mutlu ettin bir bilebilsen :)

Hayırlısı kanka. Er ya da geç doğru olan klavyeyi bulabilirsin inşallah. Dua edeceğim senin için. Beni ne kadar mutlu ettin bir bilebilsen :)

Teşekkür ederim kankam sende beni mutlu ettin. Bilgisayarıma format atacağım görüşürüz dostum kendine iyi bak.

Geri
Yukarı