100 litre akvaryum kurmanın maliyeti ne kadar olur?

Site de yanlış hesaplamışım o zaman. Bence bir akvaryuma bu kdar para vereceğinize camcı da yaptırın. Çok daha uyguna gelir.
İkinci elini 450 TL'ye buldum. Bir de camcıdan U.G.Y. 90*30*40 108 litre için bir fiyat alacağım bakalım. hangisi hesaplı olursa onu alırım artık.

İkinci elini 450 TL'ye buldum. Bir de camcıdan U.G.Y. 90*30*40 108 litre için bir fiyat alacağım bakalım. hangisi hesaplı olursa onu alırım artık.
Ben de camcıya yaptırmıştım. 3 sene önce. Akvaryum silikonu ile birlikte 4 mm kalınlıkta olan akvaryumun maliyeti 90 mı ne olmuştu. Petshopta ise 60 tl ye fanuslar satılıyordu.

Ben de camcıya yaptırmıştım. 3 sene önce. Akvaryum silikonu ile birlikte 4 mm kalınlıkta olan akvaryumun maliyeti 90 mı ne olmuştu. Petshopta ise 60 TL'ye fanuslar satılıyordu.

Bakalım sanayide akvaryum silikonu kullanan bir camcı bulurum umarım, olmadı ben silikonu kendim alırım ustaya.

Litre hesabı yapmanıza gerek yok benimde kullandığı bir yöntem var sizle de paylaşayım. Öncelikle minimum seviye balık ile başlayın ve her su değişiminde balık sayısını arttırın. Akvaryum suyu normalde fazla kirlendiğini, yosun tuttuğunu hissedince yeterli sayıya ulaşmışsınız demektir.

Litre hesabı yapmanıza gerek yok benim de kullandığı bir yöntem var sizle de paylaşayım. Öncelikle minimum seviye balık ile başlayın ve her su değişiminde balık sayısını arttırın. Akvaryum suyu normalde fazla kirlendiğini, yosun tuttuğunu hissedince yeterli sayıya ulaşmışsınız demektir.

Güzel fikir :)

Geri
Yukarı