100 MB boş alana sahip telefona 800 MB APK nasıl kurulur?

İşletim sistemi
Android
Kullanmadığınız uygulamları kaldırın veya verilerini silin, Google Play hizmetlerinin verilerini falan silin, yapabiliyorsanız hard reset atın. Root atarak kaldırılamayan uygulamaları kaldırabilirsiniz veya ROM atmaktan anlıyorsanız bir Custom ROM atmayı deneyin hafızası az telefonlar için özel ROM'lar var sistemin az yer kapladığı ROM'lar var. ROM atmak basit iş. Benim bildiğim en üst ve kesin çözüm ROM atmaktır. Ama tabii ROM stabil falan olacak... Biraz uğraştırıcı bir iş...

Yaklaşık 800 MB boyutundaki APK dosyayı telefonuma kurmak istiyorum fakat telefonumdaki her şeyi silmeme rağmen yaklaşık 100 MB boş alan olduğu yazıyor, şimdi ben bu telefona bu APK'yı nasıl kurarım?

Telefonunuzda silinen dosyalar çöp kutusu gibi bir yere gidiyorsa onu araştırın orayı da silin. Normalde telefonunuzun hafızası ne kadar? Onun dışında yapacağınız tek şey hafızanızı dolduran programlar nelerse onlardan kurtulmak, bunu yapmadan APK'yı kuramazsınız doğal olarak, olmayan yere bir şey kuramazsınız.

Ayrıca geçici dosyalar, dosya artıkları, kullanılmayan APK lar vs vs vs de hafızada yer kaplayabiliyor onları da düzgün bir uygulamayla bulup silin.

Telefon eski bir model mi acaba?

Evet Samsung Galaxy Grand Prime Plus.

Telefonunuzda silinen dosyalar çöp kutusu gibi bir yere gidiyorsa onu araştırın orayı da silin. Normalde telefonunuzun hafızası ne kadar? Onun dışında yapacağınız tek şey hafızanızı dolduran programlar nelerse onlardan kurtulmak, bunu yapmadan APK'yı kuramazsınız doğal olarak, olmayan yere bir şey kuramazsınız.

Ayrıca geçici dosyalar, dosya artıkları, kullanılmayan APK'lar vs. De hafızada yer kaplayabiliyor onları da düzgün bir uygulamayla bulup silin.

Arkadaşlar silinebilecek her şey silinmiş durumdadır yani çöp kutusunu silmeden buraya bunu yazabilmem için biraz... Neyse şimdi ban yemiyeyim yine, silinebilen tüm uygulamalar silindi, silinemeyenlerin de güncellemesi kaldırıldı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı