100 Mbit internet önerisi

Ryder718

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık her ay 110 TL'yi geçmeyecek fiber 100Mbit internete ihtiyacim var. KabloTV 24:00-01:00 arası internet hız düşüşleri oluyormuş, kullanan var mı? Sizce hangi interneti almalıyım? Şu an TürkNet kullanıyorum, 60Mbit hız alıyorum.

Türksat Kablonet kullanıyorum. İnanılmaz memnunum. Tavsiye ederim. Akşamları 24Mbps vaat ederken 29Mbps'a, gün içerisinde 100Mbps vaat ederken 114Mbps küsür hızları görüyorum.

Mevcut bir abonesi olduğum için aylık 74TL ödüyorum. Sanırım yeni abonelere 85TL gibi bir şeydi.

Türksat Kablonet kullanıyorum. İnanılmaz memnunum. Tavsiye ederim. Akşamları 24Mbps vaat ederken 29Mbps'a, gün içerisinde 100Mbps vaat ederken 114Mbps küsür hızları görüyorum.

Mevcut bir abonesi olduğum için aylık 74TL ödüyorum. Sanırım yeni abonelere 85TL gibi bir şeydi.
Peki 24:00-01:00 arası düşüşler oluyormu veya başka saatte (7-12 hariç)

Kablonet kesinlikle öneririm. Şahsen ben 24 Mbitlik internet kullanıyorum, muazzam. Müşteri temsilcileri çok ilgili en ufak sorunda bile gönül rahatlığıyla arabilirsiniz, her anlamda yardımcı oluyorlar.

Superonline altyapınız varsa Vodafone 99TL 99Mbps kampanyası yapıyordu. Bir bakın derim. Bence en uygun tariflerden biri şu aralar bu 😀

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı