1000 Mbit internet 100 Mbit veriyor

• Konuyu başlatan Meggy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 335
Sen bir dene önce.

İnsanları sık rahatsız etmek istemiyorum fakat. Şunu öğrenmek istiyorum. Modem marka modeli şu; ZTE Zxhn H298a v1.0 ben kabloyu doğrudan PC'ye de taksam 94 Mbit Routerima'da taksam 94 Mbit veriyor. Modem ile 1000MBIT alınabilmesi söz konusu değil mi? Sonuç olarak Wi-Fi 5 de olsa sadece Wi-Fi'yi düşük verir. Ben kablo ile de az alıyorum.

Komsunuzun modeminin portlari 100 Mbps destekliyor bununla alakalı olabilir mi bilemiyorum.

Lan portlari düzeltme.

Alta indim azıcık buradan baktım.

Pardon evet ama bilgi çok az bu modemle ilgili bu arada sizin routerdan bilgisayara bağladığınız kablonun üstünde CAT5 mi yazıyor CAT6mı.

Pardon evet ama bilgi çok az bu modemle ilgili bu arada sizin routerdan bilgisayara bağladığınız kablonun üstünde CAT5 mi yazıyor CAT6mı.

CAT6 kullanıyorum. Birazdan komşuya gidip ONT cihazından çıkan kablonun CAT6 olup olmadığına bakacağım.

CAT5e var CAT6 taktım yine sorun düzelmedi. Komşumun evinde Wi-Fi ile bağlandığımda da hız değerleri aynı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı