Çözüldü 100 MBPS Download ile indirme hızının 90 MB/s olması normal mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AKBLT_25

Hectopat
Yer
Erzurum
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartım: ASUS TUF RTX 3060 12 GB v2, İşlemcim: Ryzen 5800X3D, Anakartım: MSI Mag X570S Torpedo Max , Güç Kaynağım: Xigmatek Shogun 750W 80 Plus Gold, Monitörüm: LG 27GN600-B, İşlemci Soğutucusu: Thermaltake TH240 ARGB Snow White Edition, Bilgisayar Kasası: Dark Guardian Pro Mesh
Merhaba. Şu sıralar bilmediğim bir Steam bug'ı vs. mi var? Yoksa Türk Telekom altyapısıyla aldığım Millenicom hizmetinde bir gariplik vs. mi var? Onu öğrenmek için bir konu açayım dedim neyse konu şu 100 Mbps download hızına sahibim fakat indirme hızı olarak Steam'de 90 mb/s ile indirme yapıyorum bu nasıl mümkün oluyor? Bilenler veya fikri olanlar yazabilir mi?

Steam indirme hızı.png

Steam indirme ayarlarında, indirme hızını bit ile göster tarzı bir seçeneği tiklemiş olabilirsin.
Hmm doğru o ayar bende aktif ama ben aktif etmemiştim ilginç herhalde son zamanlarda gelen arayüz güncellenmesinden sonra kendiliğinden veya varsayılan olarak aktifleşti neyse aydınlattığınız için teşekkür ederim.

Hocam sence gerçek olur mu? Öyle indirme hızı olsa 13 saniyede değil 1-3 saniyede falan biterdi.
Yani farklı bir durum olduğu kesindi ama neyse ilk yorumdaki arkadaşın dediği gibi olmuş durum tek sorun o ayarı benim aktif etmediğim, nasıl aktif oldu onu merak ettim de ama.

Tamamdır dostlar sorun düzeldi @artik 72 yasindayim isimli arkadaşın dediği tik aktif olmuş bende ama sorun şurada o tiki ben aktif etmedim ondan bir yanlış anlaşılma olmuş neyse konuda yorumda bulunan herkese teşekkürler.

Sorun Düzeldi.png

Yeni konular

Geri
Yukarı