100 Mbps hizmet veren İSS önerisi

NabukadMezar

Centipat
Türk Telekom ile olan taahhüdüm 1 ay sonra bitiyor ve ben de haliyle yeni İSS aramaya başladım. 100 Mbps internet almayı planlıyorum. Fiyat performans açısından en uygun olanı sizce hangisidir? Hat değerlerim ektedir.

1.PNG

Sene başından beri kullanıyorum, yıllardırda kablonet kullanıyorum çok memnunum, bu fiyata yakın veya benzer hizmet ve hız veren yok sanırım (millenicom speednet vs.. bunlar 3.parti altyapı kullanan ve ''kadar'' takısı ile çalışan firmalar, memnun olan da var tabiiki kader kısmet)

100 Mbps vermiyorlar zira upload hızını DSLAM otomatik 2 Mbps'e çekiyor, onun yerine Netspeed'den 75 Mbps tarife alın, MH'yi zorlayın hızı 90 Mbps'e sabitlersiniz hemde 4 Mbps upload alırsınız.

Edit: Sadece VDSL için geçerlidir.

Türk Telekom ile olan taahhüdüm 1 ay sonra bitiyor ve ben de haliyle yeni İSS aramaya başladım. 100 Mbps internet almayı planlıyorum. Fiyat performans açısından en uygun olanı sizce hangisidir? Hat değerlerim ektedir.

Eki Görüntüle 419530
TurkNet'den adresinizi seçip alabileceğiniz internet hızını ölçün 100mbps'e kadar hız veriyor.

Eki Görüntüle 419530
Millenicom kullaniyorum tavsiye ederim ilk once alt yapinizi sorgulatin ona gore sinirsiz 100 mpbs lik tarife var yanlis hatirlamiyorsam 85 gibi bi rakamdi.

VodafoneNet kullandım uzunca bir süre ve 1 ay önce Millenicom'un Prestij kampanyasına rastladım. Vodafone'da zaten tahahhütüm bitmişti 24mbit internete 134 TL ödüyordum. 1 aydır Millenicom'a geçtim altyapımın 85mbit desteklediğini söyleyip 85 TL fiyat verdiler. Bende kabul edip bağlattım tüm işlemler 2 gün içinde gerçekleşti. Şu anda 100mbit sabit bir hız alıyorum. Herhangi bir kopma yavaşlama söz konusu değil önerebilirim sizede. Lokasyon çok önemli iyice araşyırın çevrenizde komşularınızda kullanan varmı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı