100 Mbps için 15 metre Ethernet kablosu önerisi

Bu markanın daha ucuzu mezarda

Not: RJ45 Jack çakılı olmadan geliyor. Bir elektrikçiye gidip 2 dakikalık işlemle RJ45 jak çaktırman gerekiyor.
Bilinmedik marka kablo önermem. Ben bu hataya bir kere düştüm daha sonra recber kablo harici kablo almıyorum

Pahalı ama kaliteli. İleride internet hızınız artsa bile işinizi görür. Ben bunun 3 metresini kullanıyorum. Çok memnunum.

Yok hocam bu kadar çıkmam bir kablo için.

Bu markanın daha ucuzu mezarda.

Not: RJ45 jack çakılı olmadan geliyor. Bir elektrikçiye gidip 2 dakikalık işlemle RJ45 jak çaktırman gerekiyor.
Bilinmedik marka kablo önermem. Ben bu hataya bir kere düştüm daha sonra recber kablo harici kablo almıyorum.

Hocam bu firma başka bir yerde satış yapmıyor mu acaba? Kargo ile birlikte 260 oluyor RJ45 taktırmak içinde para versem ne anlamı kalıyor diğer arkadaşın attığı ürünü alırım daha mantıklı.

Son düzenleme:
Yok hocam bu kadar çıkmam bir kablo için.

Bence fiyat gayet makul.
Benim attığım linkte de kargo masrafı, RJ45 ve işçilik derken bu fiyata gelecek hemen hemen.

Hocam bu firma başka bir yerde satış yapmıyor mu acaba? Kargo ile birlikte 260 oluyor RJ45 taktırmak içinde para versem ne anlamı kalıyor diğer arkadaşın attığı ürünü alırım daha mantıklı.

Evet bende bu yazıyı yazarken sen diğer mesajıma cevap vermişsin :)
Ugreen kalitesiz bir kablo değil.
Arkadaşın önerisi güzel ve makul. Alabilirsin.

Bence fiyat gayet makul.
Benim attığım linkte de kargo masrafı, RJ45 ve işçilik derken bu fiyata gelecek hemen hemen.

Evet bende bu yazıyı yazarken sen diğer mesajıma cevap vermişsin :)
Ugreen kalitesiz bir kablo değil.
Arkadaşın önerisi güzel ve makul. Alabilirsin.

Değmez hocam şu parayı vereceğime başka ihtiyaçlarım var onları alırım şu an kablom var onu PC'ler arasında değiştirerek kullanırım.

Geri
Yukarı