100 Mbps için VDSL modem önerisi

NullVoid

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar.
Öğrenci evine TurkNet'ten VDSL 100Mbps internet bağlattık ama kendi verdikleri modemi 800TL'ye satıyorlar.
O modemin modeli: ZyXEL VMG3625-T50b

Nasıldır hiç bilmiyorum modemler hakkında pek bilgi sahibi değilim ama fiyatı pahalı geldi. Daha ucuza F/P ürünü bir modem ya da aynı fiyata bildiğiniz daha iyi bir modem var ise önerebilirseniz sevinirim.

Ben AirTies kullanıyorum gayet memnunum 50Mbps paketli internette 52 Mbps veriyor :D
Çekim kalitesi güzel 2 oda arkada bile güzel bağlantı sağlıyor.
6 sene oldu alalı sadece biraz fazla ısınıyor başka sıkıntısı yok.

Ben AirTies kullanıyorum gayet memnunum 50Mbps paketli internette 52 Mbps veriyor :D
Çekim kalitesi güzel 2 oda arkada bile güzel bağlantı sağlıyor.
6 sene oldu alalı sadece biraz fazla ısınıyor başka sıkıntısı yok.
Teşekkürler hocam tam modelini alabilir miyim modemin?

Şu anlık Keenetic Omni DSL ve Vodafone H300S arasında kaldım.

Vodafone da 5G var ve sanırım Keenetic'in etherneti 100Mbps limit. Benim internetim de öyle sıkıntı çıkar mı bilemedim.
Öbür taraftan konulara baktığımda Keenetic'i öven hayli insan var.
Bilgisi olan biri aydınlatabilirse sevinirim.

Teşekkürler hocam tam modelini alabilir miyim modemin?

Şu anlık Keenetic Omni DSL ve Vodafone H300S arasında kaldım.

Vodafone da 5G var ve sanırım Keenetic'in Ethernet'i 100Mbps limit. Benim internetim de öyle sıkıntı çıkar mı bilemedim.
Öbür taraftan konulara baktığımda Keenetic'i öven hayli insan var.
Bilgisi olan biri aydınlatabilirse sevinirim.

Eve geçince yazarım. Ben Türk Telekom kullanıyorum 5 senede 2 kez kesildi onun sebebi ise ev içinden geçen kablolar oksitlenmiş adam arka taraftaki panodan direk evin çatısına yeni hat çekti sıkıntısız kllanıyorum.

Ben bunu almıştım tabii fiyatları uçmuş ben aldığımda bu kadar pahalı değildi bütçeniz var mı bilemem.

Geri
Yukarı