100 Mbps internet 30 Mbps veriyor

Miles Upshur

Centipat
Daha fazla  
100 Mbps internetim var ama maksimum 30 alıyorum kablosuz bağlanmamın da bir etken olması var ama yine de olması gerekenden az nasıl çözebilirim?

Servisi arayın internetinizi bazen yalandan yavaşlatıyorlar siz daha yüksek paketi alın diye. Biz geçen gün aradık eskiden 35 download 10 upload alırken şimdi 88 download 22 upload alıyoruz. (Wi-Fi ile böyle)

Vodafone ise aynısını bende yaşıyorum. İndirmeler 3, 5-4, 00 MB geçmiyor.

Bizim de Vodafone bizde aynı 6 7 MB alıyorduk şimdi Steam'de 27 MB'yi gördüm bir arayın konuşun eğer derse ki fişi çıkartıp takın diye yalandan oyalarlarsa yaptım ama olmadı deyin 2 3 sefer ondan sonra sistemden düzeltiyorlar.

Bizim de Vodafone bizde aynı 6 7 MB alıyorduk şimdi Steam'de 27 MB'yi gördüm bir arayın konuşun eğer derse ki fişi çıkartıp takın diye yalandan oyalarlarsa yaptım ama olmadı deyin 2 3 sefer ondan sonra sistemden düzeltiyorlar.
2 aydır aynı şeyleri konuşuyoruz ama sonuç yok. Steamde indirmeler 3,5 larda ancak oluyor. En son yalandan altyapı ve kablolarla ile ilgili olabilir falan dediler ama ondan sonra kendi kendilerine kayıdı sorun çözüldü diye kapattılar. Dün yine aradım ama nolcak bilmiyorum

Uğraşmayın , gelin her yolu yöntemi denemiş bir kardeşiniz olarak bana güvenin. Bende yarın operatörümü değiştirmek için başvuru yapacağım. Telekoma geçiş yapacağım tekrardan..

Geri
Yukarı