100 Mbps internette Steam indirme hızı 1.5 MB

zw1n

Hectopat
Yer
Gaziantep
Arkadaşlar 100 Mbps indirme hızım var, önceden 10-11 ile indiriyordum. Formattan sonra Steam kurduktan sonra 1.5 ve KB hızlarında indiriyor. Bunun nedeni nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Formattan hemen sonra mı? Görev Yöneticisi'nden kontrol edin. Güncelleme iniyordur.

Arkadaşlar 100 Mbps indirme hızım var, önceden 10-11 ile indiriyordum. Formattan sonra Steam kurduktan sonra 1.5 ve KB hızlarında indiriyor. Bunun nedeni nedir?

Steam hariç bütün programlarda 60 70 80 hızda indiriyorum Steam'de 10 15 çok saçma her şeyi denedim internetten bir sürü şey okudum hala aynı bir düzelmedi gitti 800 900 Mbps hız alıyorum.

Formattan hemen sonra mı? Görev Yöneticisi'nden kontrol edin. Güncelleme iniyordur.
Hayır, 1-2 gün oluyor.

Steam hariç bütün programlarda 60 70 80 hızda indiriyorum Steam'de 10 15 çok saçma her şeyi denedim internetten bir sürü şey okudum hala aynı bir düzelmedi gitti 800 900 Mbps hız alıyorum.
800 mbps internetim varken 40 ile indiriyordum. Neden böyle oluyor bilmiyorum şu anda.

Ethernet veya wifi driverini kurdunmu hocam?
Ethernet driver olmadan bağlanılmıyor sanırsam ama evet kurdum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm linktedir hocam, ben denedim oldu. Çok fark ediyor siz de deneyebilirsiniz. Kesin çözüm diyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı