100 Mbps internette Xbox Series S'de ping oluyor

PROTECTQ

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, evimde 100 megabit 5 GHz ağım var. Bundan birkaç ay öncesine kadar uzaktan konsoluma bağlanıp oynayabiliyordum 720p de olsa. Ama geçen günlerde denemeye kalktığım zaman ping en az 200 çıkıyor ve telefonumdan aynı ağa bağlı olsak bile konsoluma bağlanamıyorum.

Merhaba arkadaşlar, evimde 100 megabit 5 GHz ağım var. Bundan birkaç ay öncesine kadar uzaktan konsoluma bağlanıp oynayabiliyordum 720p de olsa. Ama geçen günlerde denemeye kalktığım zaman ping en az 200 çıkıyor ve telefonumdan aynı ağa bağlı olsak bile konsoluma bağlanamıyorum.
Hocam önemli olan mbps değil benim arkadaşımın interneti 8mbps ama pingi benden daha iyi benimki 100 bu çoğunlukla sunuculardan ve internet veren firmanın yaoğunluğu ile alakalı birde türktelekom kullanıyorsan modem eski olduğunda ping değerleri yükseliyormuş

İki taraf da fiber değilse normal.
Zaten vdsl den 100 alamaz ki kesinlikle fiber kullanıyor

Artı -1 Eksi
İki taraf da fiber değilse normal.

Daha önceden iş yerimden bile bağlanabiliyordum fakat şu anda aynı ağda iken bile bağlanamıyorum hocam.

Hocam önemli olan Mbps değil benim arkadaşımın interneti 8Mbps ama pingi benden daha iyi benimki 100 bu çoğunlukla sunuculardan ve internet veren firmanın yaoğunluğu ile alakalı bir de Türk Telekom kullanıyorsan modem eski olduğunda ping değerleri yükseliyormuş.

Zaten VDSL'den 100 alamaz ki kesinlikle fiber kullanıyor.

VDSL kullanıyorum 85/7,5 filan çıkıyor hocam tam 100 değil zaten.

Zaten vdsl den 100 alamaz ki kesinlikle fiber kullanıyor
Ben alabiliyorum.
1656923968386.png

Daha önceden iş yerimden bile bağlanabiliyordum fakat şu anda aynı ağda iken bile bağlanamıyorum hocam.
VDSL kullanıyorum 85/7,5 filan çıkıyor hocam tam 100 değil zaten.
Türkiye sunucuları yerine belki yurtdışı sunucularına filan bağlanıyorsa olabilir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı