100 Mbps tarifede download hızı 3 MB/s'yi geçmiyor

Muhammed1325

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba. Android cihazımda, Chrome Yandex gibi aram motorlarında dosya indirirken 2 3 MB indiriyor fakat en az 10 MB olması gerekiyor 2 gün önceye kadar 10 mb + alıyordun. Ayrıca YouTube'dan video indirirken, Play Store'den uygulama indirirken normal hızımı 12 20 MB arasında alıyorum.
Not: IDM, download Manager ve Yandex, Firefox, Microsoft Edge ile de sonuç aynı.

Son düzenleme:
Merhaba. Android cihazımda, Chrome Yandex gibi aram motorlarında dosya indirirken 2 3 MB indiriyor fakat en az 10 MB olması gerekiyor, çünkü TurkNet'in 100 Mbps tarifesini kullanıyorum. Ayrıca YouTube'dan video indirirken, Play Store'den uygulama indirirken normal hızımı 12 20 MB arasında alıyorum.
Not: IDM, download Manager ve Yandex, Firefox, Microsoft Edge ile de sonuç aynı.

Speedtest sonuçlarını ve modem hat değerlerini atar mısın?

Merhaba. Android cihazımda, Chrome Yandex gibi aram motorlarında dosya indirirken 2 3 MB indiriyor fakat en az 10 MB olması gerekiyor, çünkü TurkNet'in 100 Mbps tarifesini kullanıyorum. Ayrıca YouTube'dan video indirirken, Play Store'den uygulama indirirken normal hızımı 12 20 MB arasında alıyorum.

Pardon yanlış anlamışım kablosuzda gayet normal sonuçlar kesin sonuç için kablolu test yap.

Speedtest sonuçlarını ve modem hat değerlerini atar mısın?

Buyurun TurkNet'in kendi sitesinde ki sonuçlar Speed testde de aynı sonuçlar çıktı ama orada upload hızı gözükmüyordu diye atmadım. 2 gün önce aynı internetle 14 MB alıyordum dosya indirirken ama şu an alamıyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20230728_230358.jpg
    IMG_20230728_230358.jpg
    59 KB · Görüntüleme: 16
Buyurun TurkNet'in kendi sitesinde ki sonuçlar Speed testde de aynı sonuçlar çıktı ama orada upload hızı gözükmüyordu diye atmadım. 2 gün önce aynı internetle 14 MB alıyordum dosya indirirken ama şu an alamıyorum.

Hızınız normal sorun indirdiğiniz kısımda.

Yeni konular

Geri
Yukarı