50 Mbps internet 3 Mb/s'yi geçmiyor

Aynı sorunu bende uzun süre yaşadım. Müşteri hizmetlerini arayıp sorununuzu çözebilirsiniz.

Bence burada diyeceklerimiz vakit kaybı olur müşteri hizmetlerini ararsanız çözeceklerdir hemen.
Aradım müşteri hizmetlerini. Bana paketimin 25 Mbps olduğunu söylediler. Peki hız testi yapınca niye öyle çıkıyor? Birkaç ay önce 6 Mb/s ile indiren internet bir anda niye yarı yarıya düştü acaba anlamış değilim.

Aradım müşteri hizmetlerini. Bana paketimin 25 Mbps olduğunu söylediler. Peki hız testi yapınca niye öyle çıkıyor? Birkaç ay önce 6 Mb/s ile indiren internet bir anda niye yarı yarıya düştü acaba anlamış değilim.
Upload hızları Korona nedeniyle 2 katına çıktı diye duymuştum ama downloads değerlerinin 2 katına çıkarıldığını duymadım. Sizin sözleşmenizde ne kadar olduğu yazmıyor mu? Bir teyit etseniz.

Upload hızları korona nedeniyle 2 katına çıktı diye duymuştum ama downloads değerlerinin 2 katına çıkarıldığını duymadım. Sizin sözleşmenizde ne kadar olduğu yazmıyor mu? Bir teyit etseniz.

Aynen onu bende duydum. Dediğim gibi saniyede 6 MB çok rahat indiriyordu. Ama birdenbire düştü. Madem 25 Mbps neden 50'ye yakın çıkıyor bilen var mı?

Sizin dediğiniz şekil de sorduğumda bana hayır falan dediler 25 Mbps görünüyor dediler. Laf anlatamadım işin açığı. Neredeyse 2 3 kat yavaşladı internet. Sizin önerebileceğiniz internet sağlayıcıları nelerdir acaba? Benim aklımdan geçen TurkNet.

Sizin dediğiniz şekil de sorduğumda bana hayır falan dediler 25 Mbps görünüyor dediler. Laf anlatamadım işin açığı. Neredeyse 2 3 kat yavaşladı internet. Sizin önerebileceğiniz internet sağlayıcıları nelerdir acaba? Benim aklımdan geçen TurkNet.
Türk Net kullananlar ortak şikayet noktası müşteri hizmetleri ve İnternet kesikliği oluyor. Bölgende her hangi biri Türk Net kullanıyorlarsa onlara sor bakalım ne diyorlar ona göre karar verirsin. Bir de Netspeed diye bir İSS var oraya da göz atabilirsin.

TürkNet müşteri hizmetleri dışında gayet güzel geçebilirsiniz. Ama müşteri hizmetlerine düşerseniz işiniz çok zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı