100 Mbps TurkNet VDSL için modem tavsiyesi

aec92

Centipat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller,

Arkadaşlar TurkNet'e geçiş yapıyorum ve bunun için sizden modem tavsiyeleri bekliyorum. Yoksa TurkNet'in kendi sattığı modemden mi almalıyım? VDSL olarak bağlanacağım.

TurkNet'in verdiği (sattığı) modem gayet güzel. ZyXEL VMG3625-T50b. ZyXEL modemler bence diğer modemlere göre daha iyi ısınmaması ile dikkat çektiğini düşünüyorum. TP-Link modemler genellikle ısınırken ZyXEL ısınmıyor bu da donmaların takılmaların daha az yaşanabileceği anlamına geliyor. Fiyat olarak biraz yüksek. Sizin için uygunsa alabilirsiniz. Ben şahsen yeni bir modem bütçesinin yükü altına girmek istemediğim için temiz bir modemi ikinci el almıştım.

Herkese iyi sosyaller,

Arkadaşlar TurkNet'e geçiş yapıyorum ve bunun için sizden modem tavsiyeleri bekliyorum. Yoksa TurkNet'in kendi sattığı modemden mi almalıyım? VDSL olarak bağlanacağım.
Keenetic AC 1200 çok memnunum tavsiye ederim.
Vay be geçen yaz 500 tl ye almıştım 2 katına çıkmış ama kalitesinden şüpheniz olmasın.

Keenetic AC 1200 çok memnunum tavsiye ederim.
Vay be geçen yaz 500 TL'ye almıştım 2 katına çıkmış ama kalitesinden şüpheniz olmasın.

Vallahi açıkçası kurulum falan çok uğraşmak istemiyorum. TurkNet'in verdiği de kaliteliyse gelsin ayarlasınlar diye düşünüyorum. Daha önce hiç modem arayüzü özellik değiştime kullanmadım. Biraz cahilim bu konularda.

Vallahi açıkçası kurulum falan çok uğraşmak istemiyorum. TurkNet'in verdiği de kaliteliyse gelsin ayarlasınlar diye düşünüyorum. Daha önce hiç modem arayüzü özellik değiştime kullanmadım. Biraz cahilim bu konularda.
Kurulumu kendi yapıyor alet çok gelişmiş ve türkçe arayüzü var size bir iş kalmıyor :D
Tek yapacağınız internete erişim alabilmek için normal modemde de yapacağınız üzere size verilen eposta şifreyi girmek örneğin:7879875461@turknetvdsl gibi bir e posta ve 54654 gibi bir şifresi olur.

Geri
Yukarı